Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trebor444

Użytkownik
 • Content Count

  891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by trebor444

 1. Od bardzo dawna nie pisałem na forum i niestety coraz rzadziej tutaj bywam. Ale to od tego forum zaczęła się moja pasja i potem nawet pomysł na życie. Social media biją fora o głowę ale....fora mogą dobrze funkcjonować. Nie mogę słuchać narzekań i prób rozliczeń. Spotykałem się z tym prawie wszędzie w stowarzyszeniach, wspólnotach, radach itp. Wystarczyło zawsze jedno pytanie (do wyboru): Czy sam zechcesz pokierować społecznie tym projektem? Czy poświęcisz swój prywatny czas? Czy chcesz znosić wszystkowiedzących i ich oskarżenia? Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś odpowiedział: chętnie. W związku z tym jeżeli ktoś nie chce pomagać niech najzwyczajniej nic nie robi. Niech korzysta z dobrodziejstw jakie daje forum ale niech nie jątrzy, To dość proste. Koledzy z zarządu, postaram się pomóc. Odezwę się poza wątkiem.
 2. Przedmiot nr 1 - 50 zł Przedmiot nr 2 - 50 zł
 3. Przeczytałem cały wątek i pozwolę wrzucić kilka uwag do dyskusji. Jeżeli mogę zaproponować to wykorzystałbym jedno z odznaczeń, które będą wpisywały się w tematykę zegarka: krzyż legionów https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_Legionowy albo odznakę 1 pułku piechoty legionów https://pl.wikipedia.org/wiki/1_Pu%C5%82k_Piechoty_Legion%C3%B3w może to być fajny motyw na dekiel lub koronkę.
 4. Russian Limited Edition Marine Terra Incognita Bardzo fajny. Łukasz jest jakaś sztuka dostępna?
 5. Dziękuję za zainteresowanie. Krab - sprzedany. Na wszystkie pytania odpowiem późnym wieczorem.
 6. Cześć, do sprzedania taki komplecik. Reorganizacja zbiorów Nie jestem ekspertem i nie potrafię podać ile każdy powinien kosztować dlatego też wystawiam całość jako komplet. Cena 1400 zł. Mam nadzieję, że nie przeholowałem. Paski albo w bardzo dobrym stanie albo nowe. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pojedynczymi modelami proszę pisać na priv razem z propozycją. Wysyłka kurierem. Koszt 9 zł. mam nadzieję, że nie złamałem żadnego puntu regulaminu. To mój pierwszy post w tym temacie pomimo długiego stażu na forum. pozdrawiam
 7. w piątek przyjechał i nastał jego czas
 8. Już widziałem http://www.steinhartwatches.de/en/LE-MANS-GT-HERITAGE-CHRONO,828.html
 9. No to dorzucę swój egzemplarz Oris Franck Sinatra LE
 10. zegarek mam już trochę a zdjęcia zrobione bo niestety czas się rozstać
 11. Kiedyś miałem się podzielić fotką ale jakoś mi uleciało. Skoro udało nawet się wybrać jakieś zdatne zdjęcie to wklejam dla potomnych Mój Frank Sinatra LE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.