Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Robercie - ja tez - ale kupowanie przez telefon z odbiorem w Zabce??? No prosze Cie... 😏 To juz na wakacje czy weekend lepiej sie udac jak pisano...
  2. I znowu bablanie nic nie wnoszace i czepianie sie ludzi - niespelniony krytyk filmowy chyba - jak milo 🥰
  3. Troche chyba co niektorzy odlecieli i sami sobie przeczą... 🤔 Z jednej strony piszecie o milym traktowaniu, kawce, relacjach a z drugiej - zadzwon, napisz maila i odbierz w Żabce... 😳😳😳 Wybaczcie - ale kupowanie takich rzeczy jak skarpetek, to chyba trzeba byc zdesperowanym albo faktycznie myslec tylko o handlu, bo przyjemnosci w tym zadnej 😕 I zeby nie bylo - sam polowalem na Pama i finalnie kupilem na chrono i faktycznie - odbieralem w Inmedio pod domem 😂, ale to byl zegarek uzywany z drugiej reki a nie nowy, wiec tu raczej nie oczekujemy wartosci dodanej jaka sa kawka i usmiech pani sprzedajacej 😎
  4. Suby, Pepsi i Daytony w stali jeszcze bardzo dlugo obstawiam beda zablokowane, bo to od zawsze byly najbardziej chodliwe modele. Reszta jak juz wspominano - zaczna zalegac i blokowac inwestorow, to listy sie pootwieraja na wzzystko co kiedys lezalo w gablotach bez problemu. A co do malych zarobkow na zegarkach - do czasu, kiedy zagarek zarabia na siebie choc kilka % w skali roku przy takiej inflacji o wiele bardziej oplaca sie ludziom trzymac zegarki niz pieniadze na koncie, wiec jeszcze sporo wody uplynie zanim sytuacja wroci do stanu sprzed wojny/pandemii...
  5. No ja niby tez - i czasem tak robie i co najwazniejsze - testowalem i nie ma to zadnego wplywu na odchylki zegarka - chodzi tak samo 😊
  6. Myslalem, ze znajdzie sie kilka osob z ciagle wlaczonym - a tu narazie nikogo 😁
  7. To ludziskom, ktorzy kupili bez, powinni gratis zainstalowac wg mnie, bo to malo fair w stosunku do wczesniejszych kupujacych... A podwyzka na wszystko tym razem? Wiadomo ile teraz pojdzie w gore?
  8. Witajcie. Zawsze ciekawiło mnie jak ulubieńcy owej komplikacji używają czy wykorzystują swoje chronografy 😊 Jest to komplikacja dość skomplikowana i zegarkomaniaków powinna jego budowa intresować, jednak jak się domyślam nie ona sama w sobie przyciąga użytkowników a... no właśnie - wygląd zegarków z tą komplikacją. Mają one sportowy charakter, dodatkowe puszery i totalizatory na tarczy co czyni je ciekawymi w swoim wyglądzie i odbiorze. Wielu również lubi się nimi "pobawić" włączając i resetując mechanizm a do tego faktycznie mogą czasem się przydać. Mnie chronografy zawsze podobały się najbardziej, choć często miewają dla mnie wady takie jak brak daty, nieruchoma duża wskazówka sekundnika, grubość i waga koperty czy choćby mniejsza czytelność. A jednak i tak cały czas miło mi się na nie patrzy i często nosi. Jestem jednak ciekaw jak Wy używacie takich zegarków - czy często korzystacie ze stopera? Włączacie go, aby chodził cały czas czy praktycznie o nim zapominacie i jest tylko "ozdobą" w Waszych czasomierzach? Zacznę od siebie - może wstyd się przyznać, jednak tak jak z daty korzystam tylko na zegarku, to stoper odpalam na komórce i praktycznie 99% czasu jest wyłączony 😬 Odpalam go od czasu do czasu, aby "przesmarować" mechanizm i tyle 😊 - a Wy? 🤔 Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do udziału w ankiecie 😎 artme
  9. My z @desmo lubimy pogadac a spieranie sie, to nieodlaczna czesc naszych dyskusji 😁 A tymczasem 31mm dla swojej malzonki 🥰
  10. Ceramika wyglada super. Nie lapie rys czy wgniotek - tak samo jak szklo szafirowe, ale... jak spadnie Ci na beton, to duze prawdopodobienstwo, ze cos moze trzasnac - tak samo jak z szafirem - moze rozprysnac sie na kawaleczki. Stal - wgniotka, rysa - wszystko do spolerowania i naprawienia - tak samo jak rysy na plexi wypolerujesz szmatka i po klopocie 😉 Wszystko ma swoje wady i zalety, jednak nie balbym sie, ze jak lekko stukniesz czy pukniesz o framuge, to peknie jak talerz 😎
  11. Oczywiscie - ale Ty wwaliles wszystkich do jednego worka i nawet jesli nie miales takiego zamiaru, to tak to napisales. 😐 Niewazne - dajmy luzu w watku Omegi, bo nie chce tu rozpisywac sie o Rolkach tak jak w Rolexowym o Omedze 😎 Szczerze, to nie zauwazylem roznicy 😂 Od ponad 10 lat nie spotkalem "na ulicy" zadnego goscia z Rolkiem na reku z ktorym mozna byloby pogadac o zagarkach a nie o "skad masz i co robisz w zyciu?" 😉 Co innego Panerai - tutaj jak nie ja, to ktos inny sie usmiechnal albo zagail rozmowe, wiec oprocz wiekszej wiedzy nt. noszonych Rolkow u zlodzei Rolex jak byl, tak zawsze bedzie postrzegany... skrajnie 😊
  12. Robercie - nic nie jest zero-jedynkowe. Tam, gdzie zaczynaja w gre wchodzic duze pieniadze i wielkie zarobki niewiele firm moze pochwalic sie zachowaniami fair play. To, ze poza granicami PL jest "milej i grzeczniej" nie wynika z tego, ze tam pracujacy ludzie Cie kochaja/bardziej szanuja, tylko zwyczajnie u nich ten towar, ktorego nie mozesz kupic u siebie w kraju zalega i chca Ci go sprzedac. Jak u nas zalegal, tez bylo milo i przyjemnie a do tego znizki i punkty na karte - nie bylo na co narzekac. A teraz? Nie tylko u nas jest samowolka - w Stanach np. sprzedadza Ci Pepsi i owszem, tylko najpierw kup pan diament za 20k $ 😁 - to uczciwsze niz czekanie niewiadomo ile?? 🤔 Poza tym zobacz - wejdz do kruka ale nie do Rolexa czy Patka (tutaj patologia jak wszedzie na swiecie 🤪) i zechciej kupic Omege czy Tissot - mysle, ze bedziesz bardzo milo traktowany. Jak odwiedzam czasem Browary w Poznaniu, to tam obsluga jest zawsze przemila i pomocna. Oddzawaniaja jak sie nie polacze a nawet ostatnio odebrali 2 minuty przed zamknieciem etc. Ale caly czas mowimy o zegarkach, ktore mozna kupic badz zamowic a R czy PP...???? Coz - wszedzie zobaczysz usmieszek jak zapytasz o mozliwosc zapisu na np. biala Daytone, wiec nie sprowadzalbym tylko jednej naszej firmy do miana najgorszej, bo tylko ona ma rolka a gdyby inne w ktorych teraz kupujesz tez mialy, to wtedy myslisz byloby inaczej? Nie sadze 😉
  13. Pisac i czytac takie rzeczy na forum milosnikow zegarmistrzostwa.... masakra 😳😕 Myslisz, ze posiadanie w Polsce Omegi za kilkadziesiat tysiecy zlotych nie jest dla wielu z zewnatrz rowniez taka sama "przynaleznoscia do grona wybrancow"??? Chcesz powiedziec, ze noszac Rolexy ludzie tu obecni robia to tylko dla marki i lansu a kupujac Omege sa bardziej swiadomi, madrzy (bo przeciez nie przeplacaja) i do tego maja lepszy/wygodniejszy zegarek??? 😳 Tak - wlasnie to mowisz, to musze Cie zaskoczyc - robisz dokladnie to samo, bo mogles wybrac wiele innych i lepszych zegarkow nie przeplacajac za Omege a jednak wolales znana marke ze znanym logo i usprawiedliwiasz to rozsadnym wyborem...??? Troche zaklamane podejscie, zeby sobie i innym usprawiedliwic swoj wybor - coz - masz do tego prawo 😐
  14. No niestety latwo tak pisac komus, kto kolekcje R ma prawie kompletna i moze sie wypiac na AD czy sama marke, jednak nie sadze abys tak mowil, gdybys mial juz kilka fajnych zegarkow konkurencji i chcialbys spelnic swoje marzenie i natrafil na obecny mur 😔 Ja tez na szczescie mialem okazje poprobowac i samemu sie przekonac dochodzac do praktycznie tego czego mi potrzeba, ale takiej rady jak Twoja wyzej nikomu nie doradzam 😎 Z niemilym sprzedawca masz kontakt chwilke a z zegarkiem bedziesz obcowac kazdego dnia, wiec chyba nie ma sensu na zlosc babci odmrazac sobie uszy 😉 ps z drugiej strony wielu na tym forum wie jak butik Omegi milo i profesjonalnie potrafi traktowac swoich odwiedzajacych a pomimo to ida nawet do malo uprzejmych i niewiele wiedzacych sklepow w galeriach handlowych... coz - jak widac chyba ludziom jednak bardziej zalezy na dobrej cenie niz milej i profesjonalnej obsludze 😉
  15. Raczej nie tyle o wielkosc, tylko o ksztalt nadgarstka raczej tu chodzi 😉 A co do pokazania ciekawych nowych modeli, to pewnie pojdzie za ciosem i cos wykombinuje, tylko niestety zawsze to bedzie... Tissot 😏 Moze gdyby zrobili jak Seiko i wydzielili bardziej prestizowa grupe np. Grand Tissot, to mogliby zgarnac wiecej chetnych nawet na drozsze modele a tak troche maja zwiazane rece 😬
  16. Cofajac sie z 10 lat zgodzilbym sie z Toba w 100%, ale przy dzisiejszych cenach moge smialo powiedziec, ze PRX moze spokojnie konkurowac jakoscia wykonania i caloscia z zegarkami z tego pułapu cenowego 😎 Niestety (jak juz Koledzy wspomnieli) za 15k nikt by go nie kupil tylko dlatego, ze to Tissot, ale jak juz napisano - marka, to czasem wiecej niz polowa skladowej ceny zegarka, wiec tym bardziej nalezy docenic Tissota za tak dobrze odrobiona prace domowa i trafna wycene obu modeli - docen to Mario i wiecej zlego slowa mi nie pisz na PRX'a, bo na to nie zasluguje 😎😉
  17. Mariusz - tu chyba troche przesadzasz - nie nosiles dluzej AP RO z chyba najpiekniejsza i kultowa bransoleta. A tam ostrosci o ktorych piszesz przy zegarku za 3k nie byly mniejsze 😎 Baaa... - do dzis pamietam jak wkladalem rano RO i czasem robila mi sie gesia skorka na mysl wyrwanych wloskow na reku, wiec przymierzajac klilkukrotnie juz PRX'a zarowno klasycznego jak i chrono uwazam, ze wygodą i ukladaniem sie na reku (przynajmniej moim) nie ustepuje wiele RO - jest swietnie wywazony za wyjatkiem chrono, bo to grubas jest a i tak daje rade o wiele bardziej niz niektore chrono Omegi czy TH. Mysle, ze gdybys nie logo Tissot tam zastal a wyzej pozycjonowanej marki, to inaczej bys podszedl do tego zegarka 😉
  18. Zapytam, bo mierzac tylko przez chwile nie jest czlowiek w stanie wiele powiedziec - czy tak grube zapiecie w tym meshu faktycznie nie denerwuje - nie wchodzi pod koszule czy chocby "buja" sie jak reke kladzesz na biurko ? Mam nadzeje, ze wiesz o co pytam 😬😁
  19. No wyszlo, ze submariner, to tylko troche wygodniejsza bransoleta a reszta jakas masakra 😂 Spoko - kazdy ma swoje prawo widziec, co widzi - tylko powinienes byc konsekwentny i skoro 2 razy drozszy sub nie jest wart zeby doplacac, to po co Koledze doradzasz "wywalanie" takiej kasy na Omege, skoro 2 razy tansze Orisy, Certiny itp. niczym nie ustepuja smp300 😎
  20. Na Daytony zawsze sie czekalo a przy dzisiejszych absurdach list zamknietych, to faktycznie - szczegolnie na biala bedzie jeszcze dlugo ciezko a i czas oczekiwania spory (u mnie 4 lata). Za to pozniej przyjemnosc obcowania i noszenia duza 😉
  21. artme

    Kawa i Zegarki

    Co Ty paliles??? 😂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.