Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. W wiekszosci te gangi napadajace na ludzi z nozami w bialy dzien w wielkich stolicach Europy, to sa imigranci i raczej kolorowi, wiec jakos mnie ich wyglad nie zdziwil 😏
  2. No to zaklady - ja obstawiam 64 😎 Co mozna wygrac? 😁
  3. artme

    Co noszą znani ludzie?

    A co to za sikor na gumce? 🤔
  4. No to juz spoko - i tak do 70 nie dobije, wiec jest ok.
  5. Nie kazdy lubi "dziadkowe" klimaty z drugiej strony dekla 😉 A jesli chodzi o nowy mechanizm moona, to mnie akurat on sie o wiele bardziej podoba, niz reszta "braci" z takim samym wahnikiem we wszystkich modelach 😜
  6. Bransoleta w starym moonie strasznie mi sie nie podobala - zupelnie nie pasowala do tego bądź co bądź vitydzowego zegarka - poza tym strasznie toporna byla (podobnie mam zreszta z bransa od smp300 😏). Jak wyszedl nowy moon, to pobieglem przymierzyc szafir i... kurcze - jaka waska zapinka 😳 - jak w zegarku dla kobiety 😁 Jednak po oswojeniu sie i ponoszeniu troche uwazam, ze zrobili ja fantastycznie! 😎 Zarowno pod wzgledem vintydzowego wygladu (wreszcie pasuje do tego modelu idealnie), jak i pod wzgledem wygody - jest mega wygodna👍 ps co nie zmienia faktu, iz i tak bransą nr1 dla mnie jest bransa od bialego Edka 😎👍
  7. Ale jak przyjdzie, to z reki nie chce zejsc pomimo kilku wad 😁😉
  8. Tak - sub ze zmienionym bezelem i kolorowa wskzowka 😂 - pewnie dlatego go wycofali 😜
  9. Chyba wygodny, to malo powiedzianie... 😁
  10. Slonecznego poniedzialku wszystkim milosnikom eRki 😊
  11. Milo jak swieci slonce... udanego poniedzialku wszystkim maniakom zegarkowym! 😎
  12. No ale chyba nie bawisz sie puszerami pod woda? 😳🤨
  13. Gratuluje fajnego chrono 😎 a co do caly czas wlaczonego, to chyba jestes jak widac po ankiecie w osamotnieniu 😉 Ciekaw jestem z czego to wynika, bo przeciez kazdy lubi jak cos "plynie" na tarczy a nie stoi 🤔
  14. Calosc fajna, ale totalizatory za dalego od siebie wg mnie i tarcza wyglada jak przerazona buźka z otwarta japą 😁
  15. Wg mnie mozesz pisac, ale jak nie masz zadnej historii zakupowej i ani jednego AP zarejestrowanego w kolekcji, to nie sadze, ze Cie zapisza. W wakacje bylem w butiku w Barcelonie i troche pogadalem z kierownikiem, ktorego probowalem urobic tym, ze juz mam u nich zarejestrowanego RO, ale chcialbym z nowym mechanizmem i powiedzial szczerze - nawet gdybym zawalczyl, aby pana wpisac, to kolejka jest taka, ze przy kilku egzemplarzach rocznie ktore do nich przychodza chyba moje dzieci by go odbieraly 😂
  16. Moim zdaniem choc to dwa dajwerki, to jednak kompletnie inne - jeden taki vintydzowy a drugi nowoczesny i "wesoly" - tylko zal mi tego bb, bo od tego "przytulenia" do Omesi, to "policzki" bedzie mial porysowane 😬😜
  17. Z tym kosciolem, to nie jest tak tylko dla zartu... niestety 😉 RO na 100% nie jest toolwatchem do codziennego tyrania - wiem, bo pomimo noszenia na zmiane i glownie siedzac przed kompem ryski na bezelu od koszuli bola i rażą niemilosiernie... a szkoda 😔 A jesli chodzi o 50m, to po zakupie napisalem bezposrednio do serwisu AP i oficjalnie napisali mi, ze mozna w nim plywac, skakac do basenu etc., pod warunkiem corocznego sprawdzania u nich wodoszczelnosci i kontroli uszczelek. Koronka jest zakrecana i postanowilem posluchac sie serwisu kapiac sie w nim i plywajac w basenie. Nic mi sie oczywiscie nie stalo, jednak wysylanie do nich co roku zegarek na kontrole i czekanie pewnie na powrot z serwisu z kilka tygodni troche nie ma sensu wg mnie a ryzykowanie zalania bez przejscia ich testu zniechecilo mnie do "bezpiecznych" kapieli 🤨
  18. Sa marki i modele, ktore zyskuja a juz napewno nie traca w stosunku do dzisiejszej inflacji. Jesli chodzi o samochody, to raczej tylko straty 😎
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.