Wg mnie mozesz pisac, ale jak nie masz zadnej historii zakupowej i ani jednego AP zarejestrowanego w kolekcji, to nie sadze, ze Cie zapisza. W wakacje bylem w butiku w Barcelonie i troche pogadalem z kierownikiem, ktorego probowalem urobic tym, ze juz mam u nich zarejestrowanego RO, ale chcialbym z nowym mechanizmem i powiedzial szczerze - nawet gdybym zawalczyl, aby pana wpisac, to kolejka jest taka, ze przy kilku egzemplarzach rocznie ktore do nich przychodza chyba moje dzieci by go odbieraly 😂