Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odludek

Użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Bywa pomocny

About Odludek

 • Birthday 03/09/1943

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  12068324

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Odludzie kiedyś Kraków

Recent Profile Visitors

1,558 profile views
 1. Mamy jeszcze  pamięć . Zostają na szczęście wspomnienia.

 2. Pogrzeb mojego dziadka odbedzię się w środe 24.06.2020 o godzinie 11:40 na batowicach w kaplicy przy głownym wejściu. Z Poważaniem Wnuk Igor z Rodziną
 3. Úprimnú sústrasť celej rodine, nech odpočíva v pokoji a svetlo večné nech mu svieti! Marián 

 4. Wyrazy współczucia dla rodziny ... Niech spoczywa w pokoju ...😢

 5. Witam! Z tej strony Igor i jestem wnukiem Jana. Chciałbym ogłosić przykrą wiadomość, lecz czuje taki obowiązek. Niestety Dziadzio wczoraj zmarł ok godziny 13 bo od paru lat był bardzo ciężko chory, i niestety choroba dała za wygraną. Nie wiedziałem gdzie to napisać a widziałem że dziadzio często siedział na tym temacie forum. Z Poważaniem Igor
 6. Na pewno się da przestawić, prześlij jakieś zdjęcie tej kotwicy to będzie można więcej powiedzieć.
 7. To wszystko wyszło przez coronowirusa jak również przez kolegę Taranta, przypomniał mi że mam Beckera made in czehoslowakia z najniższym na dziś numerem seryjnym. niestety jest mocno zniszczony i niekompletny, jak na razie to dorobiłem wahadło, teraz robię z wychwytem, a potem będę myślał co dalej. Palety dorobić tonie jest wielki problem, wielu kolegów potrafi do zrobić, szlifowanie dla początkujących ułatwia płaskoszlifierz, ale jak widać można się bez niego obejść. dlatego Ci gratulowałem, bo o ile pamiętam to nie masz takiego przyrządu.
 8. Brawo Gosia, Robisz coraz trudniejsze rzeczy i jak widać z pozytywnym skutkiem. Szlifowałaś maszynowo czy ręcznie? Ja dzisiaj dorabiałem palety do Beckera, jutro hartowanie i szlifowanie, ale wcześniej muszę wiedzieć jakie im nadać kąty, chyba będę musiał narysować wychwyt.
 9. Roman dziękuje bardzo za życzenia Świąteczne dopiero dziś je przeczytalem, przepraszam że sam nie pisałem ale miałem trochę dołek mentalny, Już dawno wróciłem na wieś a teraz z powodu zakazu przemieszczania się nikt mnie nie odwiedza.
 10. Roman, można by tak powiedzieć gdyby to nie obrażało innych,to jest tak jak się Święta spędza samotnie, coś trzeba robić aby się nie zanudzić na śmierć.Ja i tak go tak nie dopieściłem jak Ty te podobne dość budżetowe zegary. PM tak to ten ale tam nie tylko ta jedna część była do dorobienia, on przyjechał do mnie mocno nie kompletny, tak zasmarowany jakąś farbą że przez tydzień nie moglem sobie z nią poradzić,jak już zeszła to wyszło to. Ale to już chyba na dział naprawcy oprawcy.
 11. Witam W Wielkanoc wrócił z niebytu, jutro jedzie do właściciela.
 12. Witam Fibo napisał że ma kłopot z dorobieniem części do zegara, ale tak to już jest z tymi starociami, mniejszy problem jest gdy ma się oryginalny detal. Ja ostatnio dorabiałem część którą musiałem sobie wymyślić, dzięki Tarantowi przynajmniej widziałem zdjęcie oryginału. Efekt w/g mnie jest dobry mimo że jest chyba trochę za gruba, no ale na niej mogę się już podpisać
 13. Mocowanie Twojego zegara jest typowe, wiele firm stosowało takie,
 14. Odludek

  Czyj to mechanizm ?

  O widzę Piotrze że znalazłeś zdjęcie mojego Beckera, ile to lat temu toczyła się dyskusja na jego temat.
 15. Odludek

  LENZKIRCH

  Nie ma takiej możliwości,sam nie ruszył, musiał go ktoś potrącić, przesunąć,w jakiś sposób dać mu impuls. Sam miałem taki przypadek jak się okazało to kot go puścił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.