Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

n1joker

Użytkownik
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About n1joker

 • Birthday 06/02/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WM
 • Hobby
  motocykle, działalność melanżowa

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. Polecam transakcje z kolegą Markiem

 2. n1joker

  GERLACH

  Wprawdzie teraz z produktów GG została mi tylko PZL-ka ale miałem Fokę i 2xOtago z akcji objazdowej, a i kilka pozostałych miałem w rękach więc myślę że mogę się obiektywnie wypowiedzieć. Xylog, zakładam że jeżeli chodzi Ci o pracę wachnika to masz na myśli to że jest głośny. Przyznaję że jest sużo głośniejszy niż Ety 2824, 2893 czy większość mechanizmów Seiko (ale to są mechanizmy z naciągiem obustronnym), natomiast wg mnie jest porównywalnie głośny do mechanizmów z naciągiem jednostronnym jak Miyota 8205 czy VJ7750.
 3. n1joker

  GERLACH

  Dokładnie tak jak piszesz. Na ST-25 mam PZL. Do porównania mam 8215 w Orsie czy VJ7750 w Hamiltonie. Wszystkie trzy są "hałaśliwe" w porównaniu np do 2824 czy 2836. Ale rzeczywiście naciąg w mechanizmach jednokierunkowych jest dużo bardziej efektywny.
 4. n1joker

  GERLACH

  y60, Twoje foty rządzą
 5. Polecam interesy z kolegą Markiem! ;)

 6. Podpowiem Ci coś jeszcze: wybrałeś markę ogólnodostępną, możesz iść i przymierzyć wybrany model zegarka, sprawdzić jakość wykonania, wygląd, wykończenie koperty, jakość paska/bransolety, porównać z innymi które widziałeś - łatwizna. Mechanizmem nie musisz się przejmować bo tu wszędzie będzie praktycznie to samo. Spodoba się kupujesz, nie - wychodzisz. Prawda że proste?
 7. Jeżeli chodzi o wyższość zegarków mechanicznych nad kwarcami to ja osobiście mam inne zdanie. Nie dla każdego lepszy będzie zegarek mechaniczny. Jeżeli ma tylko dobrze wyglądać i dokładnie wskazywać czas ja polecam kwarca, ewentualnie jakiegoś ecodriva lub kinetica. I żeby wyjaśnić: zegarki kwarcowe w mojej "zbieraninie" to tylko 1szt na 10 mechanicznych. Podobnie jeżeli chodzi o kult Seiko. Osobiście mam, polecam i bardzo lubię ale nie uskuteczniam na siłę teorii że wszystko co inne to szmelc i na pewno gorsze.
 8. Nie wszędzie. Wśród gawiedzi kupującej po 30zł zegarki w sklepie agd na pewno. Wśród miłośników zegarków wyżej pozycjonowane są Seiko i Citizen Kupujesz zegarek dla siebie. To Ty będziesz go nosił. Odpowiedz sobie na pytanie jaki ma być: taki żeby wszyscy z którymi rozmawiasz patrzyli i zazdrościli? czy taki żebyś ty był z niego zadowolony (może być tak że innym nie będzie się podobał) Chcesz szpanować w swoim towarzystwie kup Swiss Made, chcesz uchodzić za ekscentryka kup ruska. Kup to co się Tobie podoba. Kup zatem Festinę. Taka moja rada. W zegarkach kwarcowych w Twoim budżecie nie ma aż takich różnic. Odpowiadając na pytanie z tematu: Ta Festina nie jest zła, wg mnie jest po prostu droższa niż być powinna, natomiast wynika to z ogólnej dostępności w salonach, Aparcie itd, wydatków na reklamę jakie poniosła Firma i ze "śwajscarskości". Tego konkretnego modelu nie miałem wprawdzie w rękach, ale wszystkie Festiny używane jakie do tej pory widziałem wyglądają na mocno zajechane. Koperty niewspółmiernej jakości do ceny, podobnie szkło i bransolety. A co do Swiss Made to jeżeli chodzi o Festinę jest podobnie jak z Bissetem - to tak żebyś się nie zdziwił jak ktoś Cię uświadomi. Pozdrawiam
 9. n1joker

  Jest okej

  Jest OK bo udało mi się być na 66 Rajdzie Polski i to już od czwartku aż do samej niedzieli włącznie. I jest OK bo było rewelacyjnie, poznaliśmy świetnych ludzi i atmosfera Rajdu była fantastyczna.
 10. Dziś były testy Atlasa. Nie mojego wprawdzie ... ... ale za to na moim Samurajowym pasku: I pierwsze testy, włącznie z wizualnymi i "macanymi" IMO przeszedł pozytywnie. Ciekaw jestem tylko co powie jego obecny "nosiciel" jak go zobaczy "live"
 11. n1joker

  Jest okej

  2,0 16v w benzynie. Ja gnojówki nie uważam (nie krzyczcie tylko na mnie ), chociaż trafiają do mnie niektóre argumenty za dieslem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.