Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mavik

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Mavik

 • Birthday 10/19/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL
 • Hobby
  jest parę

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Normalne, u mnie jest do góry nogami. Każda omega jaką miałem miała podobnie (tzn nie idealnie prosto po pełnym jej dokręceniu). Tym się nie przejmuję, ale nie wiem czy da się to regulować.
 2. Mariusz też tak sądziłem, na żywo natomiast ten efekt zanika. Zabieg akurat w tej opcji kolorystycznej udany z uwagi na odwrócenie uwagi od cięższej formy ramki na wskazówkę sekundową. A to tutaj ona gra pierwsze skrzypce. Co do pozostałych modeli jakie wyjdą w tym roku pod dziwną nazwą master co-axial brak ramki może być odczuwalny. Sądzę, iż ta Aqua Terra jest kompletnie inna niż wszystkie. Pewnie (oby) przestanie być produkowana co doda temu wybrykowi smaczku. Jest tylu zwolenników co i przecinków np na wus. Fakt niezaprzeczalny musiałem się odważyć, aby ja kupić
 3. Taki jest zamysł. Zapewne to zrobię. Też tak sądzę, iż jest to pierwsza "osa" omegi na forum. Początkowe spostrzeżenia: Mechanizm: Jestem pod wrażeniem od 3 dni trzyma czas idealnie, 0 strat czy przyspieszenia. Funfactor: coraz większy, jestem zadowolony z podjętej decyzji w stosunku do skyfall. Zatem śpię spokojnie;) Luminova: moja stara PO była lepsza, ale AT to nie diver i jest jej mniej w indekscach więc to mnie nie dziwi. Bransoleta: tutaj wolałbym mieć w całości szczotkowaną. Środkowa jej część złapała już sporo mikrorysek. Poza tym zegarek robi większy efakt bling z tego tytułu co akurat mniej przypada mi do gustu. Swoją drogą nowy seamaster 300 master ma to samo "biżuteryjne" rozwiązanie. Widać tutaj lekki trend omegi imho niepotrzebny. Zapięcie: motylek, ktorego jedna cześć wymaga podczas odpinania specyficznego zabiegu nie irytuje. Przypomina o sobie, iż nie jest tak wygodnym rozwiązaniem jak sam "clasp".
 4. Dziękuję za uznanie. Zegarek był dobierany bardzo skrupulatnie, we wcześniejszych moich postach nieco to opisałem. Swoją drogą śledząc poczynania marki i jej najnowsze plany, możemy być pewni, iż ten werk trafi do pozostałych modeli opartych na kalibrze 8500. W materiałach prasowych podają rok 2017. Pytanie czy zachowaja te same oznaczenie werku oracz czy dokładnie ten model będzie nadal produkowany. Nieśmiało "obstawiam", iż zostanie wycofany wprowadzając do rodziny AT zapowiedź zmian: polerowany środek bransolety, brak ramki wokół daty, antymagnetyczny werk jaki może otrzymać inne oznaczenie kodowe. Jest szansa, iż ten model może stać sie synonimem innowacyjności marki. Ale to moje luźne dywagacje. Czy może macie inne spostrzeżenia? Tutaj dobry materiał zdjęciowy oraz kilka słów o samym zegarku: http://www.ablogtowatch.com/hands-omegas-aqua-terra-15000-gauss-watch/
 5. Jeszcze jedno zdjęcie, Oba robione telefonem, możne przyjdzie pora na nieco lepsze
 6. coś mi się zdaje, że kolega jadł w Tratorii Soprano Piękny zegar !
 7. Panowie jaki werk (2500 C czy D) oraz data produkcji odpowiada nr seryjnemu zaczynającemu się na 8606 ? Omega seamaster PO P.S. pytanie nieaktualne werk 2500D
 8. bardzo sportowo wygląda nowe PO z chrono, wolę nowe SMPc jednak werk zacny.
 9. Malo jest zdjec w necie BC3. Szukalem takiego z uwagi na dosc dlugie uszy tego modelu. W niedziele przymiarka i moze w koncu sie cos nowego urodzi;)To genialny model w swojej prostocie i funkcjonalnosci na co dzien. Gratulacje.
 10. Ten Zenith lub 36.600 jest na mojej liście "must have" Mechanizm El Primero10 uderzeń na sekundę, czas pewnie przez to cudnie płynie i jak wygląda... Doskonały chronograf obok Speedmastera jaki plusuje za czytelność.
 11. Miałem, polecam, sprzedałem Wyjątkowo urodziwy g-shock. Przydaje się atomic solar + barometr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.