Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kaurismaki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    165
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kaurismaki

  1. Z biedronkowego namiotu, za 5 zł. Za mała bransoleta, ma ktoś ogniwa sprzedać ?
  2. Latarka włącza się po wciśnięciu na kilkanaście sekund i wyłącza automatycznie. Oczekiwań nie miałem żadnych - kupione do celów kolekcjonerskich Zegarek zadziwił mnie sporym ciężarem i wrażeniem solidności, myślałem że większy chłam to będzie.
  3. Ja mam wersję bez solara Instinct Esports - łądowanie jest tak rzadkie i tak szybkie, że nie widzę w nim żadnej uciążliwości. Zafundowałem sobie tylko coś takiego, taki stojaczek do ładowania
  4. Prosto z paczkomatu 161,86 zł
  5. A u mnie od kilku lat za G-shocka Garmin Instinct robi i całkiem dobrze się sprawdza. Negatyw nawet nie ujmuje mu nic z czytelności.
  6. Nie wiem czy było tutaj, ba nawet nie wiem czy to faktycznie okazja Welly Merck Discount Store https://pl.aliexpress.com/store/1105073853?spm=a2g0o.detail.0.0.631dnRdnnRdnkZ&sortType=bestmatch_sort
  7. Ja bym nie odpuszczał i brał to co się najbardziej podoba, czyli Grand Seiko. Koledzy zaraz znajdą fajną używkę w budżecie, albo pomogą przekroczyć budżet
  8. Srebrna koperta co prawda, ale obniżka zacna https://www.ibood.com/pl/s-pl/o/zegarek-eterna-adventic-e000102114-meski/1203012
  9. kaurismaki

    Seiko Vintage

    Dla potomnych, kosztowało to 250 zł. Wymiana tego: Hula aż miło, pomimo sześćdziesiątki na karku.
  10. To chyba zasługuje na oddzielny wątek
  11. kaurismaki

    Tandorio

    Ja od dawna z Aliexpress kupuję z dostawą do paczkomatu (wybór na etapie płacenia) i nie było żadnych przygód. Za to kurier z Inpostu potrafi zostawić paczkę na podwórku w bardzo dziwnym miejscu i nie dać znać, że był i człowiek w stresie - szukać pod krzakami czy kuriera jeszcze nie było .
  12. kaurismaki

    San Martin

    Chyba trzeba dopisać do tytułu wątku submarkę San Martin - JIANGHUN https://www.jianghunwatch.com/
  13. Kiedyś zachciało mi się zegarka typu bling - bling Niestety kupiony na Ebay Titoni wskazuje czas według własnego uznania. Czasem śpieszy się czasem późni. Dwóch zegarmistrzów stwierdziło = "panie tego się nie da wyregulować". Szukać trzeciego fachowca czy mechanizmu nowego? Wydedukowałem, że potrzeba taki: https://pl.aliexpress.com/i/1005005478220919.html lub po taniości: https://pl.aliexpress.com/item/1005006760525719.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailTopMoreOtherSeller.1.61faxywsxywsxC&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40196.366991.0&scm_id=1007.40196.366991.0&scm-url=1007.40196.366991.0&pvid=57905e6d-b183-4e7b-9d46-09b4c46cf0c5&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOtherSeller,scm-url:1007.40196.366991.0,pvid:57905e6d-b183-4e7b-9d46-09b4c46cf0c5,tpp_buckets:668%232846%238112%231997&pdp_npi=4%40dis!PLN!634.78!317.39!!!151.16!75.58!%40210385bb17314111329495713e39c0!12000038214189081!rec!PL!1651701964!X&utparam-url=scene%3ApcDetailTopMoreOtherSeller|query_from%3A#nav-review Co o tym myślicie? Gra jest warta świeczki?
  14. Czy ktoś widział takiego Segullka na Allieexpress: seagull_watch_ae832037-b422-4d87-8619-6d67d8672507_1024x1024@2x.webp Edit: Jużem znalazł, prawie 1k drożej niż w oficjalnym sklepie.
  15. Zapowiadają takie okazje: i takie: Zobaczymy...
  16. Podróbki na Olx w większości są dość łatwe do rozpoznania. Albo cena jest bardzo "okazyjna", albo pojawiają się frazy klucze - "otrzymałem w rozliczeniu", "nie znam się", "zegarek z napisem Rolex", "egzemplarz kolekcjonerski" itd. Myślę, że ktoś kto ma chociaż trochę oleju w głowie nie nabierze się na to. Chyba, że są oferty "na twardo" - podróba sprzedawana świadomie za cenę zbliżoną do oryginału, ale ja za cienki jestem do wychwytywania takich ofert. Ja mam tam inne problemy: 1. Zdjęcia zmasakrowane kompresją tak, że czasem nie da się odczytać marki 2. Opisy z kwiatkami - sprzedaję tanio bo potrzebna bateria (koszt baterii kilka zł, a obniżka o kilkadziesiąt, nie mam jak otworzyć dla pokazania mechanizmu, wymaga serwisu. Jednak, jako urodzony optymista, mam czasem nadzieję, że wyżej opisane problemy odstraszą niektórych, a ja upoluje okazję Bywają jeszcze okazje na Olx?
  17. Aż taki naiwny to ja nie jestem KIng mi wystarczy z moją głębokością kieszeni
  18. Głupi myślałem że Grand Seiko nie podrabiają, ale już się dokształciłem.
  19. Klasycznie zapytam: O co chodzi? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-grand-seiko-CID87-ID12HJMb.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0 Jakby znikło screen na wszelki wypadek z bardzo finezyjnym ostatnim zdaniem w ofercie:
  20. Dopiero potem popatrzyłem: 47mm w kwadracie, ładny kawałek metaloplastyki 6 mm, faktycznie maluszek
  21. Bardzo fajny, nieduży chyba? Przy okazji, czy ktoś ma coś takiego? Jakoś wlazł do głowy https://pl.aliexpress.com/item/1005007555954123.html?spm=a2g0o.productlist.main.37.6016696bDLpymt&algo_pvid=f994d5a6-e8cb-472f-85f3-e754a9ca922a&algo_exp_id=f994d5a6-e8cb-472f-85f3-e754a9ca922a-18&pdp_npi=4%40dis!PLN!526.06!486.39!!!923.89!854.22!%40211b653717283272847792459e3867!12000041278701372!sea!PL!1651701964!X&curPageLogUid=c6b4xrlANmiG&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A
  22. My kupujemy chińskie, a oni kupują europejskie - https://edition.cnn.com/2024/04/19/style/china-luxury-watches/index.html (źródło Ok?) i wszyscy są zadowoleni Jeszcze jeden ciekawy link https://jingdaily.com/posts/china-influence-watch-market-watches-wonders-geneva-2024
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.