Osobiście bym sam się skontaktował z centrum serwisowym i podał numery zegarka- i co się z nim dzieje.
Kruk......oni są od sprzedaży a nie od serwisu...myslę że nawet się tym nie zainteresowali- jak przyjdzie to sobie przypomną tak samo jak ty
Pamow juz jest troche w szufladzie 😉
Bierze ode mnie zerowke. Chcialem ciut bizuteryjny zegarek - taki specjalnie dla niej. Pam jak by nie patrzyl to kawal zegarka- nawet due
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.