Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. ale ktory Longines Spirit? Chrono czy zwykly automat?
  2. Ostrozny bylbys, gdybys podchodzil do tematu oryginalnosci kazdego Rolexa, nie tylko tego z AD w Turcji Jesli masz taka mozliwosc, zeby kupic mi Rolexa w AD w Turcji czy Chinach, to nie ma sprawy, jestem bardzo chetny
  3. Wiec, mozna powiedziec, ze jestes uprzedzony... oryginalny Rolex to oryginalny Rolex, nie ma znaczenia z jakiego kraju pochodzi praktycznie dla nikogo
  4. Powinno czy nie powinno to inna sprawa. Osobiscie, nie zgadazam sie z polityka serwisowa Omegi, ktora teraz jest i tak o wiele lepsza. Ale spokojnie moga sie wypiac, zalozyli wskazowki zgodnie ze swoja specyfikacja, serwis zrobili, czesci stare dostales I pamietaj... czekales tylko 7 miesiecy
  5. Oooo Omega sie poprawia... Dostales gratis extra szklo, bo wyrzucili Twoje wskazowki 😅
  6. Kazdy na swiecie wie... ze nie wysyla sie vintygowych Omeg do serwisu Omegi 🙈 Teraz i tak jest lepiej, bo ciekawe rzeczy trafiaja do dzialu osob, ktore sie znaja (Twoja nie trafila jak widac). Kiedys wymieniali oryginalne tarcze, wskazowki, koronki i przyciski i montowali serwisowki 🙈 Niestety stare czesci nie podlegaja zwrotowi i laduja w koszu
  7. Wait for it 😂 Po filmiku wnosze, ze pierwszy mercedes 👍 jaki fajny, co to?
  8. Czasem trzeba zatuszowac ciezka noc
  9. Nie sadze... Staram sie byc swiadomym klientem Wiem czego, po czym, moge sie spodziewac i z jakiego powodu to kupuje. Gdyby numerem jeden na mojej liscie zegarkow byla jakosc, to pewnie Casio czy Rolexy tylko bym nosil
  10. Nie, nie nalezy Czy producent lambo deklarowal sie kiedykolwiek, ze otrzymujesz samochod o najwyzszej mozliwej jakosci? Czy moze deklaracje dotyczyly niesamowitych wrazej z jazdy, pokonywania zakretow czy przyspieszenia? To jak z drogimi zegarkami... Czy kupujac FPJ czy GF za miliony masz prawo oczekiwac, ze bedzie zegarek spelniac parametry chronometru? Moze... ale czy dlatego kupujesz te zegarki? Nie, bo i tak chodza one jak chca 😅 a powody dla ktorych je kupujesz sa inne No wlasnie... jakby chcial miec niezawodny motocykl to kupilby japonski 😉
  11. Zastanawiajace jest przeswiadczenie, ze jesli cos nie jest tanie to musi byc na najwyzszym jakosciowo poziomie. Nie, nie musi i czesto nie jest. Na cene sklada sie wiele rzeczy, od kosztow projektu na wizerunku marki konczac. W sieci pojawil sie filmik na ktorym jakis pseudo-znana-osobowosc wykrzykuje, ze mu kawalek karbonu odpadl z Lambo za 2mln zl (Koledzy wyzej tez sie juz do tego odniesli)! Ja sie pytam, no i? Czy wydanie duzej ilosci pieniedzy na samochod swiadczy o tym, ze nic nie odpadnie? Nic sie nie zapsuje? Ze Fabryka ma mu czesc w zebach przyniesc, bo jasnie pan w dzien wolny filmik kreci? 😂 Swiat zwariowal...
  12. Rozmawialem kiedys ze znajoma dermatolog, dosc powazana. Pytalem o kosmetyki. Powiedziala, ze jesli chodzi o zmiejszenie zmarszczek, tylko jedna substancja pozstala niepodwazalnie potwierdzona - retinol. Uzywam, wiec kremu z witamina A na noc 😊 Co do dziennych rzeczy, na przebarwienia, cienie czy inne dziwnostki to kradlem polowce La Praire, Sensai, ale nic tak mi nie wyrownuje cieni jak Chanel 🙈
  13. Paweł Bohacz

    żelazko...

    Tak, jakas parwonica Philipsa serii 9, ktora byla aktualnie w promocji 😉
  14. Gdyby byla jakakolwiek szansa na to, ze ten Cartier jest oryginalny, to juz nie bylby dostepny 😉
  15. Nie mam wagi jubilerskiej, a "na reke" dwa ogniwa to za malo, zeby zroznicowac
  16. Nie, nie, po prostu pomieszalem dodatkowe ogniwa do zegarkow i nie pamietam, ktore sa ktore 🙈 Pewnie jedynym rozwiazaniem bedzie podejsc do jubilera 🤔 Obawiam sie, ze moglbym zniszczyc przy tym sposobie ogniwa... 😜
  17. nie wiem czy powinienem sie smiac czy plakac... wspolczuje, i informuj brand managera 👍
  18. Paweł Bohacz

    żelazko...

    Ok to juz wszystko wiem, decyzja podjeta. Dziekuje bardzo
  19. Paweł Bohacz

    żelazko...

    podobnego uzywalem do niedawna... 😂 Skoro zostaja to co z nimi robisz? A dlaczego nie polowek? 🤔 Ja prasuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.