Rozmawialem kiedys ze znajoma dermatolog, dosc powazana. Pytalem o kosmetyki. Powiedziala, ze jesli chodzi o zmiejszenie zmarszczek, tylko jedna substancja pozstala niepodwazalnie potwierdzona - retinol. Uzywam, wiec kremu z witamina A na noc 😊
Co do dziennych rzeczy, na przebarwienia, cienie czy inne dziwnostki to kradlem polowce La Praire, Sensai, ale nic tak mi nie wyrownuje cieni jak Chanel 🙈