Sutro przyszly wiec przy okazji zrobilem rodzinne zdjecie tego co uzywam na co dzien[emoji16] Czesc mojej kolecji vintage (RB, Persol, Oakley) jest jeszcze w PL [emoji53]
Wlasnie Sutro do mnie leca, bo wydaja sie wygodniejsze, choc jestem rozczarowany aktualna jakoscia Oakley... od czasu gdy sa w grupie, jest gorzej...
Rudych uzywalem w latach 90-00, zreszta jak wiele osob w PL i wtedy bardzo ustepowaly Oklejom
No to rozwaliliscie mi glowe!
Dlaczego jeszcze nie mam Prizmow z polaryzacja! 🙈
BTW @zegarkowo_rowerowo nie cisnal Cie Radary? Mnie glowa zaczyna bolec po 2-3 godzinach, a duzego lba nie mam... 🤔
Najoszczedniejszym samochodem jakim jezdzilem (nie liczac elektrykow) - byl VW Caddy 1.9SDI - 64KM - nie palil moze bardzo malo, ale jakby sie go nie cisnelo, to spalal max 6,5l-7l - cudo 😀
Ah, nie ma to jak sobie tyleczkiem machnac...
Manual daje dodatkowe emocje na gorskich serpentynach, ale w samochodzie na co dzien - nie znioslbym 😅
Czym?
Aby osiagnac 9 sek do 100 w innych, mocniejszych samochodach, nie trzeba wciskac gazu do deski
w Panamerze mialem 540KM i 3,8s do setki - wystarczajace do poruszania sie na co dzien 😂
tam jest 9s pod warunkiem, ze za kazdym razem wciskasz gaz do dechy (o ile nie musisz dodatkowo uzywac funkcji launch control).
jest raczej niewiele osob, ktore to robia 🤔
Masz zaskakujaco male potrzeby 😅
Dlatego najlepsza opcja sa dwa samochody, jeden do leniwego przemieszczania sie, z automatem, drugi do zabawy, z manualem 😁
😳 jak nie jak tak 🙈
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.