Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Nie widzisz...? Na pierwszym zdjeciu na trzecim miejscu [emoji23][emoji85]
  2. Kilka zdjec ze wczorajszego (Lausanne) i dzisiejszego (Bulle) etapu TdF [emoji6]
  3. za***iste sa! Ups, pardon - swietne [emoji3][emoji106]
  4. Sutro przyszly wiec przy okazji zrobilem rodzinne zdjecie tego co uzywam na co dzien[emoji16] Czesc mojej kolecji vintage (RB, Persol, Oakley) jest jeszcze w PL [emoji53]
  5. A trawa jak nie byla skoszona, tak nie jest 😡 😜
  6. Odkad sprobowalem Speedplay to nie wyobrazam sobie wygodniejszych pedalkow 🤩
  7. Jak mi przyjda Sutro to zrobie rodzinne zdjecie 😀
  8. Wlasnie Sutro do mnie leca, bo wydaja sie wygodniejsze, choc jestem rozczarowany aktualna jakoscia Oakley... od czasu gdy sa w grupie, jest gorzej... Rudych uzywalem w latach 90-00, zreszta jak wiele osob w PL i wtedy bardzo ustepowaly Oklejom
  9. No to rozwaliliscie mi glowe! Dlaczego jeszcze nie mam Prizmow z polaryzacja! 🙈 BTW @zegarkowo_rowerowo nie cisnal Cie Radary? Mnie glowa zaczyna bolec po 2-3 godzinach, a duzego lba nie mam... 🤔
  10. Dlatego lepiej nie jesc miesa 😀
  11. Wyjasnic trzeba, ze Prizm nie sa polaryzacyjne Edytka: Pomylka, sa tez Prizmy polaryzacyjne, jak Koledzy ponizej wyjasnili 👍
  12. O widzisz! To mi z nieba spadles Ja kolekcjonuje Oakleye... nie chcesz czegos sprzedac?
  13. Aaaaa to u Ciebie powinno sie juz liczyc spalanie na godziny, nie na 100 przejechanych kilometrow 😅
  14. Najoszczedniejszym samochodem jakim jezdzilem (nie liczac elektrykow) - byl VW Caddy 1.9SDI - 64KM - nie palil moze bardzo malo, ale jakby sie go nie cisnelo, to spalal max 6,5l-7l - cudo 😀 Ah, nie ma to jak sobie tyleczkiem machnac... Manual daje dodatkowe emocje na gorskich serpentynach, ale w samochodzie na co dzien - nie znioslbym 😅 Czym?
  15. Aby osiagnac 9 sek do 100 w innych, mocniejszych samochodach, nie trzeba wciskac gazu do deski w Panamerze mialem 540KM i 3,8s do setki - wystarczajace do poruszania sie na co dzien 😂
  16. tam jest 9s pod warunkiem, ze za kazdym razem wciskasz gaz do dechy (o ile nie musisz dodatkowo uzywac funkcji launch control). jest raczej niewiele osob, ktore to robia 🤔
  17. Jakosciowo sa bardzo dobre, ale chyba bym nie zalozyl na rower 😉 Choc mam nadzieje, ze duzo sie zmienilo od tamtego czasu:
  18. Masz zaskakujaco male potrzeby 😅 Dlatego najlepsza opcja sa dwa samochody, jeden do leniwego przemieszczania sie, z automatem, drugi do zabawy, z manualem 😁 😳 jak nie jak tak 🙈
  19. Wiem, wiem, jedynie wybieram fakty, ktore potwierdzaja moja teorie 🤫
  20. Taki to los zawodowca... sponsor kaze, to trzeba 😅
  21. Sie czepiasz 🙈😅 U mnie Audi sobie wymyslilo ze znaczek na progu podswietli... po co to komu? 🙄
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.