Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Nie przejmuj sie, taki ogolny poziom obslugi kienta w Szwajcarii (nie mowie tu o leasingu, ale wszytskiego) ocenilbym tez na gorszy niz w PL 😂
  2. Przeciez to nie czarny, a centkowany 😂
  3. Paweł Bohacz

    Omega

    "Tylko poszukac", przeciez kazdy wie, ze tarcze do Omeg z lat 30-tch walaja sie wszedzie i kosztuja grosze
  4. Jesli CEO tak duzej grupy podaje takie dane, to raczej sa prawdziwe, no ok, moga byc troche zmanipulowane, ale co do zasady powinny byc z czym zgodnie. Niewatpliwie byl to genialny ruch ze strony Swatch Group, beda o tym w ksiazkach pisac
  5. Powiedzmy, ze Jacob ladnie wyglada z daleka Fratello x Louis Moinet https://www.fratellowatches.com/story-behind-fratello-louis-moinet-memoris-spirit/
  6. tez jestem tego zdania! ten @jimmibaton powinien trzymac zegarek w sejfie, przeciez do tego jest przeznaczony! a nie... czekaj 🤔 😂
  7. W nagrode mozesz kupic tego zielonego 🤪
  8. Powtorze i bede powtarzac: dokrecanie i nakrecanie mechanizmow automatycznych koronka nie jest zadnym bledem! I tak, Sellita SW200 miala problemy i byla gorsza jakosciowo niz jej odpowiednik ETA, ale z czasem ja poprawiono. To, ze w Twoim przypadku jest ok, globalnie nie znaczy nic (dla Ciebie oczywiscie znaczy i bardzo sie ciesze, ze nie wystapily zadne problemy), bo tak trzeba to rozpatrywac. Wiem, ze manufaktury mialy zwiekszona ilosc napraw gwarancyjnych w stosunku do ETA, ale nie byla to ogromna roznica i nie byly to jakies kosmiczne ilosci. Mozna stwierdzic, ze Sellita jest dobrym i trwalym mechanizmem.
  9. Paweł Bohacz

    Malarstwo

    Zaloz, ze nie jestes pierwszym wlascicielem tego obrazu. Najprawdopodobniej, tworca przytulil za niego niezle pieniadze te 50 lat temu
  10. wyglada jak kwarcowka omegi z lat 70, moze seamaster, moze de ville, nie chce mi sie szukac refu
  11. Nie brnij... Ja wiem, ze Omega tego nie opanowala jeszcze, ale IWC juz tak 😅
  12. Kojarzy mi sie z Zeppelin chrono
  13. Myslisz, ze nie wiedzial? 🤔
  14. Przeciez to nie kalendarz 🙈 To teoretycznie Régulateur jest, wiec jest to wskaznik godzin
  15. pisalem o TH czyli manufakturze w szwajcarii, rozmawiaja tez po angielsku, tel. 0041 32 919 80 00, odbierze recepcjonistka, powiedz jej, ze masz klopot z zegarkiem num ref i num seryjnym i zapytaj czy jest ktos z kim moglbyc o tym porozmawiac. Jak Cie przelaczy to wyjasnij sprawe i zapytaj czy moga zweryfikowac jaki numer ref nalezy do tego numeru seryjnego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.