Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4388
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. Ależ mi się te JLC od zawsze podobają Pasek jak zawsze świetny
  2. Mi na "zwyklym" pasku, jeszcze się podoba. Nie moge sie przekonac do takiego laczenia z Endlinkami.
  3. Od dłuższego czasu w Rolexie (stylistycznie) nie dzieje się nic ciekawego, natomiast w Tudorze wrecz przeciwnie. Duzo pozycji, które chcial bym miec
  4. Fajna Daytona, choc mi sie strasznie nie podobaja endlinki + pasek.
  5. W ciągu paru dni, mam nadzieję, że coś dołączy do grona najulubieńszych Choć ten Pam jest przezaje*****
  6. Bardzo lubiłem nosić MM na firmowym pasku. Nieco sztywny, ale dobrze leżał.
  7. Pociesz sie, ze przynajmniej masz ladny blady pasek na reku - znak prawdziwego zegarkowca
  8. Bardzo fajnie wyszlo, mialem okazje macac w trakcie tworzenia
  9. Caly czas nie rozumiem, po co czytać i pisać w wątku przeznaczonym dla miłośników danej marki, skoro się jej nie lubi Twój link widziałem już dawno, a mimo wszystko jestem tak naiwny, że kupiłem Panerai Eh to kupowanie sercem, zamiast rozumiem.....
  10. Mi sie podoba opcja z brazowym, a`la vintage rally
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.