Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

muchacho_

Użytkownik
 • Content Count

  2112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by muchacho_

 1. Kiedyś na forum Hamiltona na FB zadałem trochę odwrotne pytanie, który model tej marki użytkownicy uważają za kultowy. W odpowiedziach głównie był wskazywany Ventura ze względu na konotacje z Elvisem. Mam wrażenie, że fascynacja X-Windem ma miejsce głównie w naszych stronach Dla mnie to właśnie X-wind jest kultowy i pierwsze co przychodzi mi na myśl jak myślę o tej marce to właśnie ten model. Argumenty już padły, więc nie będę powielał. Dodam od siebie, że jest to zegarek, których raczej nigdy nie opuści mojej kolekcji
 2. Moj sprzed paru lat nie ma takich problemow😕 Moj 556 na Sellicie robił ostatnio +7/8s jak sprawdzalem.
 3. Imo jeśli używa się tulejek to nic nie ma prawa się poluzować 🤷🏻‍♂️
 4. Chyba nie tylko Paneristi. Wygląda to na większy kryzys, tyle dobrych ofert wisi na bazarku
 5. Chyba namierzyłem przyczynę, zegarek zaczyna sie dziwnie zachowywac w 3 dniu rezerwy chodu jak go nie dokrecam w miedzy czasie. 2 dni mineły bez problemu, dzisiaj leci trzeci dzien od nakrecenia i widze, że późni się 5 minut. Ktoś ma podobne doświadczenia z P.6000? Powinienem się martwić, wysyłać na gwarancję? 🤨
 6. Ostatnio coś dziwnego zauważyłem. Albo się starzeje i nie widzę jak ustawiam godzinę albo mój zegarek potrafi przyspieszyć niespodziewanie 10-15min w ciągu dnia. Zdarzyło się to ze 2-3 razy w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Na razie obserwuję go dokładniej, mam nadzieję że to tylko czynnik ludzki ;)
 7. Podziwiam Cie za cierpliwość. Moj 1084 niby tez z tych nowoczesnych, ale odpukac nie mam z nim zadnych problemow, a we wrzesniu stukną mu 3 lata.
 8. muchacho_

  Sinn 556i

  Hop. Ostatnia obniżka, więcej nie przewiduje
 9. Jakoś cicho to ostatnio. Nowosci widzieli? Zdjęcie dla uwagi.
 10. Święta, święta i po świętach, ale serniczek trzeba dojeść 🍰
 11. muchacho_

  Sinn 556i

  Hop, obnizka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.