Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Można zwrócić się do moderacji na pw z prośbą o usunięcie punktów. Dobrze byłoby sensownie uargumentować prośbę. To funkcjonuje od lat tylko może nie wszyscy o tym wiedzą 🙂
  2. rk7000

    Mój upragniony 🍊 UAZ...

    Paweł - myślałeś o zrobieniu doktoratu z UAZa? 😉 Pytam bo studiujesz go już szmat czasu 🙂 Ale to doskonała lektura tylko pewnie Ciebie trochę zdrowia (i nie tylko) kosztuje.
  3. Musiałem otworzyć żeby sprawdzić czy paszport się zgadza - chociaż wiedziałem że się zgadza ale i tak musiałem 😁 Wierz mi - robiłem to z największą ostrożnością. Mechanizm zastany totalnie balans ruszony wykałaczką zachowuje się jak mucha w smole ale tak zostanie - żaden zegarmistrz nie dotknie tego zegarka. Cieszy jak nie wiem co 😁😁😁
  4. Chyba ostatni zegarek jaki tu pokazałem to była Mołnia z 3-1947r To dziś też Molnia ale młodsza o 9 lat. Dzięki wielkie Łukasz Dziewica 😍😍😍
  5. rk7000

    Dzień dobry wszystkim

    Cześć. Zapraszamy
  6. Ten bipod trzyma się na jedną śrubę na górnej szynie? Wygląda bardzo solidnie i aż się boję zapytać co to jest? 🙂
  7. Elco to na rynek Brytyjski. Piękny stan 👋👋👋
  8. rk7000

    Paweł Bure x2

    Ten drugi mechanizm to Longines prawdopodobnie - mam kilka Bure na takim mechanizmie. Wstawianie czopów - brawo 👋👋👋
  9. Doskonały 🙂 Zlotoustowskie widziałem i jednego mam od Ciebie ale Czystopolski na przerobionym k-43 to widzę pierwszy raz. Brawo 👋👋👋
  10. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Świetne są te Glycine w brązie 🙂👍
  11. GS w tym wypadku to chyba nie Grand Seiko Są i okoliczności
  12. Bez przyrody ale moim zdaniem warto to wstawić tutaj. Rakieta moja ale zdjęcie autorstwa Slavnego Hansa 🙂 Dodam tylko, że to Okrutnie trudny zegarek ale Ci co pamiętają stronę Hansa wiedzą, że jest specjalista od zdjęć.
  13. Nie jest tajemnicą, że ja zamykałem ten temat - nie robiłem tego w konspiracji tylko otwarcie pisałem co robię i dlaczego. Tak mam
  14. Zdajesz sobie sprawę, że to powiedzenie jest zawsze cytowane jak zada się niewygodne pytanie? Ja wiem, że najlepiej nie zadawać trudnych pytań ale to w moim przypadku się nie sprawdza
  15. Co masz na myśli na myśli pisząc " i określonym moderatorom..." ?
  16. Niewiele ale lepiej. Teraz trzeba sprawdzić jak strzela.
  17. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Żeby chociaż 42 mm było 😩
  18. Wiem, widziałem ale to też nie działa idealnie. Dziś miałem okazję strzelać z Huntera Radom z takim montażem i lunetą Też było za wysoko. Tyle, że Hunter to raczej do kolekcji się nadaje. Założę jeszcze kolimator jak przyjdzie ale tak naprawdę to na 100 m to spokojnie muszka i szczerbinka wystarcza a frajda jest ogromna
  19. W AK wszystko ma luz Ludzie zakładają montaże na pokrywy rury gazowej ale to zupełnie bez sensu bo inni zakładają objemki żeby rura nie klekotała 😁 Założone. Za wysoko zdecydowanie. Odległość od oka ujdzie ale zdecydowanie muszę niski montaż dokupić.
  20. Źle się zrozumieliśmy. Do każdego czyszczenia zdejmujesz pokrywę z luneta/kolimatorem a co za tym idzie tracisz ustawienia. To jest problem platformy AK Są montaże boczne ale to ten sam problem - do czyszczenia trzeba zdjąć montaż z lunetą. Czyli każde strzelanie po czyszczeniu zaczyna się od ustawień. Dziś dostępna tania amunicja jest bardzo korozyjna więc czyszczenie obowiązkowe po każdym strzelaniu a to oznacza za każdym razem ustawianie lunety / kolimatora. Wyjściem jest szyna zamiast szczerbinki
  21. Spróbuję na szynę SVRN - tą że zdjęcia. Montuje się ja w miejsce szczerbinki. Na pokrywę to trochę bez sensu bo do każdego czyszczenia i tak trzeba demontować. Założę i zobaczę, najwyżej zmienię na kolimator.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.