Można zwrócić się do moderacji na pw z prośbą o usunięcie punktów. Dobrze byłoby sensownie uargumentować prośbę.
To funkcjonuje od lat tylko może nie wszyscy o tym wiedzą 🙂
Paweł - myślałeś o zrobieniu doktoratu z UAZa? 😉
Pytam bo studiujesz go już szmat czasu 🙂
Ale to doskonała lektura tylko pewnie Ciebie trochę zdrowia (i nie tylko) kosztuje.
Musiałem otworzyć żeby sprawdzić czy paszport się zgadza - chociaż wiedziałem że się zgadza ale i tak musiałem 😁
Wierz mi - robiłem to z największą ostrożnością.
Mechanizm zastany totalnie balans ruszony wykałaczką zachowuje się jak mucha w smole ale tak zostanie - żaden zegarmistrz nie dotknie tego zegarka.
Cieszy jak nie wiem co 😁😁😁
Bez przyrody ale moim zdaniem warto to wstawić tutaj.
Rakieta moja ale zdjęcie autorstwa Slavnego Hansa 🙂
Dodam tylko, że to Okrutnie trudny zegarek ale Ci co pamiętają stronę Hansa wiedzą, że jest specjalista od zdjęć.
Zdajesz sobie sprawę, że to powiedzenie jest zawsze cytowane jak zada się niewygodne pytanie?
Ja wiem, że najlepiej nie zadawać trudnych pytań ale to w moim przypadku się nie sprawdza
Wiem, widziałem ale to też nie działa idealnie.
Dziś miałem okazję strzelać z Huntera Radom z takim montażem i lunetą
Też było za wysoko.
Tyle, że Hunter to raczej do kolekcji się nadaje.
Założę jeszcze kolimator jak przyjdzie ale tak naprawdę to na 100 m to spokojnie muszka i szczerbinka wystarcza a frajda jest ogromna
W AK wszystko ma luz
Ludzie zakładają montaże na pokrywy rury gazowej ale to zupełnie bez sensu bo inni zakładają objemki żeby rura nie klekotała 😁
Założone. Za wysoko zdecydowanie.
Odległość od oka ujdzie ale zdecydowanie muszę niski montaż dokupić.
Źle się zrozumieliśmy. Do każdego czyszczenia zdejmujesz pokrywę z luneta/kolimatorem a co za tym idzie tracisz ustawienia.
To jest problem platformy AK
Są montaże boczne ale to ten sam problem - do czyszczenia trzeba zdjąć montaż z lunetą. Czyli każde strzelanie po czyszczeniu zaczyna się od ustawień.
Dziś dostępna tania amunicja jest bardzo korozyjna więc czyszczenie obowiązkowe po każdym strzelaniu a to oznacza za każdym razem ustawianie lunety / kolimatora.
Wyjściem jest szyna zamiast szczerbinki
Spróbuję na szynę SVRN - tą że zdjęcia. Montuje się ja w miejsce szczerbinki.
Na pokrywę to trochę bez sensu bo do każdego czyszczenia i tak trzeba demontować.
Założę i zobaczę, najwyżej zmienię na kolimator.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.