Ewa - to naturalna kolej rzeczy 🙂 Na początku pasek, później polerka plexi, później zdjęcie i założenie wskazowek i tarczy 🙂
A później to już trzeba mieć dużo czasu albo zostajemy na tzw. domowym spa 🙂
Piękne nabytki Panie i Panowie 🙂
Do mnie dziś przyszedł też jeden długo wyczekiwany nabytek 🙂
Edycja
Zapomniałem dodać, że to dla kolei Południowo-zachodniej Rok 1907 i nr służbowy na deklu 🙂
Czasami sprzedający robi taki "chłyt marketingowy"
Tania okazja zostaje wycofana ale kilkudziesięciu ludzi zerknie co tam jeszcze ma do sprzedania 😁
Oczywiście nie twierdzę, że tu tak było 🤔
Jakaś dziwna sprawa dzieje się na tym forum. Cokolwiek jest nie tak to winny jest mod. Nikt się nie zastanawia ile "fałszywych" zgłoszeń dostajemy ale jak coś jest nie po myśli usera to winny mod
Sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio - jedynie jako moda ale chciałbym zapytać czy tam gdzie jesteś adminem i modem też tak jest? Jak mod o coś zapyta to użytkownik obrażony żegna się z forum?
Wympieły były robione w kopertach Au20 i z zaokrąglonymi uszami.
Jedynym wajatkiem który ma płaskie uszy od spodu jest Wympieł stalowy 🙂
Krzysiek - Twój ostatni ma kopertę do zmiany 🤪
Cześć.
Wczoraj nastąpiła mały problem techniczny z ...organizatorem (grill u znajomych ) Ale dziś już usterka została wyeliminowana.
Wyniki podam jak tylko będę w domu
Też chciałbym wiedzieć
Jedzie taki tylko sygnowany Longines i tamten już ma nabite numery.
Ten nigdy nie miał, może poszedł na lewo i nie służył na kolei?
Ballard - świetna ciekawostka
Obserwowałem z cekawości (nie myślałem o zakupie bo mam) ale powiem, że poszedł za cięzkie pieniądze
https://auction.violity.com/104543002-yubilejnye-chasy-vostok-yu-gagarin-30-letie-polyota-v-kosmos-s-brasletom-i-medalyu/?utm_source=follow&utm_medium=yubilejnye-chasy-vostok-yu-gagarin-30-letie-polyota-v-kosmos-s-brasletom-i-medalyu&utm_campaign=920,82uah
Mercel - skręciłeś w ciekawą stronę
Do mnie też coś przyjechało więc pochwale się i tutaj
Trzydziestominutowe chrono P. BURE tym razem na Valjux177
oraz kolejowy Longines (kolej południowo-zachodnia) z domu handlowego Niecielski & Jagodziński z Kijowa
Brawo
Zagadką był sam zegarek - nie każdy Longinesa skojarzy z Rosją.
I dzięki za tą reklamę - Nkecielski i Jagodziński to dom handlowy w Kijowie ale tej reklamy nie widziałem. Ten mój robiony na potrzeby kolei południowo zachodniej Brat jest w drodze
No tak - ciekawostka
CHoc słabo widać.
Piękne nabytki Panowie
Mir Krzyśka - mega rzadka rzecz.
Pozostałe też super, Kraby świetne, Sławy i Poljot również.
Gratuluję wszystkim
A ja też dziś odebrałem długo oczekiwaną przesyłkę
A tu z bratem
Po co mi dwa trzydziesto minutowe chrono P. BURE? Widać wyraźnie dwie różnice z których wynika trzecia - ta której nie widać
Kto wie?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.