Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Narazie tylko administracja może coś pisać ?
  2. Dobrze powiewa - statek jest w ruchu i tym sposobem na banderę działa wiatr pozorny
  3. Ładny i zacna data Edycja A ja takie paskudztwo przygarnalem
  4. Pieknien Przemek Lekko przekręć żagle (w prawa stronę z tego co widzę) Nie mogą być na prosto bo tylni wiatr będzie wiał tylko w żagle na drugim maszcie na pierwszym szmaty będą wisieć Holender musi płynąć a baksztagiem a nie fordewindem:D Wracając do samolotów - kilka dni po puczu byłem w Moskwie - dwa tygodnie mieszkałem przy lotnisku Szeremietiewo 2 Nie było wtedy tarasu widokowego ale lubiłem restauracje na 3 piętrze lotniska i stolik przy szybie. Samolot startował lub lądował co 3 minuty. Godzinami tam siedziałem Na początku szokiem było jak Antonow 225 wyjeżdżał na pas startowy - pierwsza myśl była tak że on nigdy się od ziemi nie oderwie
  5. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Sytuacja ułożyła się tak, że jednak zamknięcie forum zostało przesunięte. Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować koledze Pan Tarhei zwycięstwa w licytacji zegarka Batory. Gratuluję i dziękuję za wsparcie dla Krzysia. Kolejne licytację rozpoczniemy po resecie forum.
  6. No właśnie, poruszyliście ciekawy temat więc troszkę Was pociagne za język. Co robią miłośnicy zegarków obecnie w dobie epidemi? Pracujecie? Normalnie, zdalnie? Jakie utrudnienia w pracy sprawia Covid 19? Nie pytam o te bezpośrednie tylko no te spowodowane obostrzeniami, problemami z interpretacja przepisów itd. No i jak spędzacie wolny czas? Ja dziś miałem wolne więc czas na wyjazd na wieś i jakieś drobne prace przy działce, domku, winogronie Najwazniesza była możliwość przebywania na własnym terenie, bez maseczki i płynów odkażających. A teraz w domu szukam info na temat zegarka który będę chciał kupić a który wspanialomyslnie podrzucił mi kolega Kirov57 - dzięki Łukasz. No jak u kolegów czas mija?
  7. Cygany fajne, maluszki Wostoka też ale coś mi lewa powieka mruga a to znak, że ktoś tu ma coś mega fajnego do pokazania Czekam cierpliwie
  8. Ładny Czystopolski i oryginalny. Jeżeli to z allegro to ostatnio Kris takiego sprzedawał. Jeszcze jeden czeka na Ciebie ale już większy kaliber
  9. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Cześć. Zapewne wszyscy wiecie, że od jutra będziemy mieli przerwę w działaniu forum spowodowaną sprawami technicznymi. Żeby było sprawiedliwie to ostatnią licytację http://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/page-40?p=2746272&do=findComment&comment=2746272 wydłużamy o ilość dni kiedy forum będzie niedostępne. Termin zakończenia podamy po ponownym otwarciu forum. Jest to chyba najbardziej sprawiedliwa metoda. Pozdrawiam i zachęcam do licytacji Roman
  10. No nie do końca Grzegorz - turniej to była rywalizacja.TOP 10 to zupełnie coś innego. Dwie zupełnie inne formy że wspólnym mianownikiem - rozwijanie pasji do zegarków - w naszym wypadku radzieckich
  11. Pomyliłeś TOP 10 z turniejem No nie - niestety. Ten jest z lat 50-tych
  12. Jak możesz to pokaz dekiel i mechanizm. Generalnie niczego się tam nie spodziewam ale obraz zegarka będzie kompletny. Nie wiem dlaczego ale pierwsza moja myśl była taka że zegarek powinien być w innej kopercie. Tylko tak naprawdę nie wiem w jakiej. Błonie z taka tarcza jest w krabie ale tu bardziej by mi pasowało coś stalowego. Ciekawy zegarek i ciekaw jestem czy ktoś coś więcej podpowie.
  13. Samolot - doskonały stan. Stalowiec też. Pięknie Grzegorz Ale Ty Poljotow nie zbierasz przecież. Odłóż do "mojego" pudełka
  14. Generalnie to nie wiem co napisać. O zegarku to może szkoda czasu więc o samej definicji tego tematu - autor w pierwszym poście wyraźnie sugeruje, żeby umieszczać tu okazję na rzadkie zegarki, których sami nie będziemy kupować. W zamyśle taka koleżeńska forumowa pomocną dłoń Jak masz zamiar kupić to nie wrzucaj do okazji - taka rada
  15. Niewyględny? To chętnie uwolnie Cię od tego ciężaru:D Gratuluję, mega rzadki okaz
  16. To składak. Tarcza 2CzZ, koperta 1GCzZ a mechanizm Zlotoustowski Conajmniej trzy w jednym. A Zim ładny
  17. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Dzień dobry. Zapraszamy na licytacje Świąteczną Dzięki dobremu sercu jednego z naszych kolegów, który zawsze pozostaje anonimowy, mamy dziś możliwość zaprosić Was do licytacji dość ciekawych przedmiotów. 1. Zegarek G, Gerlach Batory Elegancka polerowana 40 milimetrowa koperta z zakręcaną koronką pozwala na uzyskanie wodoodporności 100m. Wypukłe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną sprawia, że użytkowanie go jest bardzo komfortowe. Mechanizm automatyczny dostarczony przez największego na świecie producenta - SeaGull w wersji z "Dużą Datą" modyfikowanym w Polsce przez G.Gerlach. Posiada stopsekundę i ręczne dokręcanie. Rezerwa chodu ponad 45h! Z opisu na stronie wynika że jest w ręcznie robionym drewnianym pudełku. Technikalia: Średnica koperty bez koronki: 40 mm Materiał koperty: stal chirurgiczna 316L Wodoszczelność: WR100 Szkiełko: szafirowe z powłoką antyrefleksyjną Koronka: zakręcana Mechanizm: " SeaGull ST2525, klasa AAA, modyfikowany w Polsce przez G.Gerlach Komplikacja: mała sekunda (SubSecond) Pasek: skórzany Pattini, 20mm 2. Album Sztuka Wiara Skarby Watykanu Album jest jeszcze w fabrycznej folii więc wszystkie informacje na zdjęciach lub w necie. 3. Album Przeslanie Z Monte Cassino - Tadeusz Sobieraj. Piękny 158 stonicowy album z mnóstwem zdjęć. Prawdopodobnie nowy. Wszystkie przedmioty licytujemy oddzielnie, licytacja trwa dwa tygodnie i skończy się 19.04.2020 o godzinie 19.00 Zapraszamy do licytacji, można sprawić sobie prezent na Święta i jednocześnie prezent dla Krzysia
  18. Ładna parka, gdyby jeszcze koperty były chociaż chromowane...
  19. O gustach się nie dyskutuje więc i ja nie zamierzam Jeśli tak wolisz nosić to ok
  20. Zegarek świetny, okoliczności też. Tylko ten pasek troszkę kontrowersyjny do Sputnika
  21. Saljut jest poskładany z conajmniej trzech ale i tak ten rocznik warto mieć.
  22. Właśnie mam w planach kupić takiego. Tak już od 6 lat mniej więcej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.