Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Ale w takich sytuacjach wystarczy pw. Jak widzę coś co jest ciekawe a sam nie będę walczył to wysyłam link koledze którego może to zainteresować. Często dostaje takie właśnie okazje od kolegów którzy więcej siedzą na portalach aukcyjnych za co jestem ogromnie wdzięczny 🙂
  2. Właśnie celowo napisałem "zakończonych" To, że ktos wycenił tak ten zegarek to nie znaczy, że ktoś go kupi. Jeśli mamy zakończona licytację to widzimy, że był licytowany i ktoś ostatecznie zaproponował taką i taką cenę.
  3. Cześć. Temat założony po przemyśleniach nad dyskusją o cenach Poljota 2200 Jest kilka podobnych tematów ale tu chciałbym aby było jakieś kompendium wiedzy na temat cen. Dlatego proszę o wrzucanie zrzutów ekranu z zakończonych już aukcji, licytacji z całego świata. Będzie porównanie. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawostki z lat ubiegłych to też fajnie jakby wstawił. Oczywiście dyskutujemy o oryginalności, wysokości ceny itd. Zacznę o takiej świeżo zakończonej Sławy amfibii Zapraszam do dyskusji i dodawania zrzutów, które w jakis sposób naprowadzą nas na umiejetność oceny wartości rzadkich radzieckich zegarków
  4. Ziben86 - ślicznotka 🙂 Sama w sobie jest piękna a do tego w takim stanie to cudo - gratuluję 🙂
  5. Wczesne - piękne są więc i tu gratuluję 🙂👍
  6. A na Violity dziś natknąłem sie na koguta - piękny i u nas nie widziałem. Jak ktoś jest zainteresowany to podaję link https://auction.violity.com/105234718-chasy-petuh-chugun-sssr
  7. Takie zbiorcze zrobiłem. Coś bym zmienił ale kilka różnych pomysłów jest w głowie a na kilka nie ma kasy. Przyjdzie się męczyć z tym co jest 🤔
  8. Tak, ten gorszy ale się okazuje że oryginalne pudełko a po polerce szkła całkiem całkiem fajny 2CzZ z 1954 🙂
  9. Zify i Zwiezdy świetne 🙂 Masz Łukasz dar do wyszukiwania rzadkich staruszków dodatkowo bardzo nietypowych 🙂 Cieszę się że mamy różne targety bo bym pewnie nic ciekawego nie kupił 😁 Edycja A to pamiętasz? 😁
  10. Ciekawa sprawa z tymi 7 kamieniami. Jeden mógłby być jakaś zegarmistrzowską przeróbka ale trzy to już mało prawdopodobne, w dodatku powtarza się oznaczenie 7k. Koniecznie Łukasz zrób fotorelacje jak przyjdzie ten Twój 😉
  11. Działa. Super opracowanie. Podpinam temat.
  12. rk7000

    Nasze 3017

    A ja poszukuje jakiejkolwiek Strieły ale oczywiście w oryginale. Długo szukam więc wezmę też średni stan jakby coś. Jakby ktoś widzial/wiedział - będę ogromnie wdzięczny 🙄
  13. To nie jest stalowa koperta i myślę że nawet śmiechem żartem to jednak musimy to wyprostować 🙂 Te koperty to chrom.
  14. No to pakuj walizkę i rodzinę Paweł i w drogę 🙂 W Polsce Covid szaleje a w Chorwacji luzik 🙂 Piwo tylko na zaspokojenie pragnienia 😁 Wino wieczorem obowiązkowo 😁
  15. Było o kilka postów za dużo więc nie są już widoczne. Miłego wieczoru 🙂
  16. A przyjechało z Ukrainy To malowanka i jako taka została kupiona. Tak z ciekawości. Malo tego nie jest to malowane bezpośrednio na tarczy ale jakoś to na taraczę naklejono. Zastanawia mnie jak zrobiono to podtoczenie pod sekundę bo wygląda bardzo ok.
  17. Pokazujesz fatalne zdjęcia. Daruj sobie - nawet starym telefonem można coś zrobić sensownego a to co pokazujesz wygląda jak zdjęcie zrzutu ekranu. Albo się lepiej postarasz albo niestety będę Twoje posty usuwał. Wszyscy tu trzymają pewien poziom
  18. Foreign - super. Masz jakiś dar do tych zegarków Błonie - ekstra, ładny stan a to ważne. Poljot i Wostok świetne. Owocna niedziela Mi tez cos dziś weszło ale pewnie dojdzie za około miesiąc to się wtedy pochwalę . A z ostatnich niepokazywanych to ... Czołg 🤔
  19. Wydawało mi się że później też robili bransolety w 9k Zegarki nie ale bransolety tak. No ale mogę sie mylić.
  20. Piękny stan Tylko tą bransę bym zamienił na coś co nie depiluje
  21. rk7000

    Formuła1

    To fotomontarz i było już dawno temu 🙂
  22. Nie znam Twoich zegarków ale w tym jednym (o którym wiem) to nawet sama paska nie zmieniaj 🙂 Reszta sama przyjdzie z czasem 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.