Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Dyskusja moim zdaniem bardzo książkowa i bardzo przydatna. Generalnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy jak oryginalne szkło czy oryginalna koronka ponieważ to są części które mają prawo ulec zużyciu. Ale przy zegarku stalowym koronką to ważna sprawa bo oryginał raczej się nie zużył (zwłaszcza przy automacie) Czy ten zegarek to okazja? Nie wiem. Czy 190 zł to okazja? Też nie wiem. Ja najwięcej za 55g zapłaciłem 150 zł a pierwszego kupiłem za - 60 zł 😁 Cenę jak zawsze ustala popyt. Jeśli ktoś chce zapłacić 250 zł to znaczy że ten zegarek w tym czasie tyle był wart 🙂 Za miesiąc zegarek w podobnym stanie może się sprzedać za 150 lub 350 zl - tak było jest i będzie 🙂
  2. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Brąz i Mieć 😁
  3. Łał - NOS lodówka zawsze mile widziana 🙂 Gratuluję 👍
  4. Fajna dyskusja była Dwa różne punkty widzenia tego samego zegarka to zawsze jest fajne dla tych którzy od niedawna zainteresowali się zegarkami radzieckimi Ja tylko napiszę, że moim zdaniem i Kchrapek i Mislavo mają racje pomimo, że mają odmienne zdanie Zegarek idealny nie jest bo po tylu latach nie może być. Ale jest w świetnym stanie i wielu z nas chciałoby mieć taki stan swojego 55g
  5. Generalnie to każdy szuka pięknego zegarka. Do tego najlepiej jakby był maga rzadki i tani. Tylko to się zdarza bardzo rzadko chyba że ma się jakieś swoje źródła zaopatrzenia bo na portalach to zawsze ( albo prawie zawsze) ktoś będzie przed Tobą albo cena będzie już nie okazyjna. Ja jeżeli zegarek jest rzadszy to kupuje bez względu na stan oczywiście jeśli podstawowe części są zachowane w oryginale. I nie chodzi mi tutaj o koronkę czy szkło. Ale to moja filozofia zbieractwa. Natomiast chciałbym zobaczyć kogoś kto odpuści zakup Rakiety 3031 w okazyjnej cenie ale w stanie jedynie dostatecznym 🤭
  6. To nie jest zegarek kieszonkowy tylko biurkowy. I niekompletny niestety.
  7. Dzięki Przemek 🙂 Oczywiście że szukajbjesli jesteś zainteresowany. Ja szukałem ładnych kilka lat i nic ale wszystkie trzy brakujące trafiły się w tym roku. Taki zbieg okoliczności 😂 Teraz jeszcze Pawła poproszę żeby uruchomił wstawil brakujące części i będzie gitarra 😁
  8. Nawet Gostrest Toczmech 🙂 To Typ 3 czyli męski nareczny który przypłynął razem z fabryka Dueber - Hampden z Ameryki do Moskwy. Mega rzadki albo przynajmniej ja polowalem ładnych kilka lat 😁
  9. Piękne nabytki 🙂 U mnie też dziś na bogato 😁
  10. Cześć Wojtek 🙂 Miło widzieć Cie na forum 🙂 Świetne opracowania 👍
  11. rk7000

    Formuła1

    Nikt nie poruszył to ja poruszę - rozczarował dziś Kimi - niezła ósma pozycja na starcie, ogromne doświadczenie a wynik jak zawsze. Słabo.
  12. rk7000

    Formuła1

    Brawo Lewis Ten wyścig troszkę daje do myślenia jeśli chodzi o umiejętności kierowców. Szkoda Strolla który nie popełnił poważnego błędu a w drugiej części całkowicie stracił tempo.
  13. rk7000

    Licytacja dla Krzysia

    Panie, Panowie Dzięki naszemu anonimowemu Darczyńcy zapraszamy do licytacji budzika Junghans Bivox. Budzik został wyprodukowany w latach 1950-1960, jest sprawny jednak historia serwisowa nie jest znana. Obudowa metalowa, szkło całe, luma we wskazówkach oryginalna, resztę widać na zdjęciach Licytacja trwa dwa tygodnie i kończy się 29.11.2020 o godzinie 19.00 Zaczynamy od 1 zł Zapraszamy
  14. Garażowa robota. Edycja. Chyba że Aleksander sam sobie po godzinach w fabryce takiego prototypa wystrugał.
  15. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Dobry wieczór 🙂
  16. Dobry wieczór 🙂 Witamy nowego Użytkownika forum. A ja czasami tak po domu 🙂
  17. Nie no proszę Cię. Złocony współczesny komandirskie z przeszklonym deklem - pokazującym - "ło matko makabra " Dramat, niech się nie rozwijają dalej bo dostaniesz Rakietę kamienną z piaskowca 🤪
  18. Delikatnie mówiąc - Koronawirus wyłazi mu między mostkami. Delikatnie zapakuj w woreczek strunowy i ślij do mnie. Covixa zutylizuje a zegarek pójdzie do gablotki. I powiem Ci ze drogo za te przysługę nie wezmę 😂
  19. rk7000

    Formuła1

    Pod wpływem wielkich emocji może się zdarzyć każdemu palnąć głupotę i tak trzeba oceniać wypowiedź Maxa. I tak też to ocenił zapewne H. Marko. Nikt raczej nie oczekiwał że za karę zamieni go e RB na Daniła. Ciekawy wyścig Taką mam myśl z tyłu głowy, ze cudowne dziecko mercedesa Georg - sporo sobie dziś zawalił w oczach włodarzy niemieckiej stajni
  20. Marcin walczy z Covid-em więc ja dziś poinformuję że o 21.00 jast finał pucharu sześciu narodów- mecz Francja : Irlandia 😉
  21. No to dziś historia zegarka którego nie kupiłem W lipcu pojawił sie 24 kamieniowy chronometr pomocniczy. Stan - do remontu. Ale te 24 kam sa dość rzadkie więc walczyłem Niestety z przyczyn o których nie będę pisał nie udało mi się go kupić We wrześniu pojawił sie znowu 24 kammieniowiec. Po bliższej analizie okazało sie że to ten sam zegarek co poprzednio. Ktoś go wyremontował, zmienił tarczę (niepotrzebnie bo na późniejszą) i teraz sprzedaje. Cena poszła wysoko ale jeszcze do zniesienia - kolega który licytował dla mnie zaproponował moje maximum ale sprzedający odpisał, że cena minimalna jest dużo wyższa. Znowu nie kupiłem ale nikt go nie kupił. Niedługo później pojawił się raz jeszcze ale tym razem podano cenę minimalną I tym sposobem po raz trzeci nie kupię tego zegarka
  22. Panowie nie wchodźmy w dyskusje polityczne , to nie ma sensu. Też wczoraj miałem nieplanowany wyjazd na cmentarz ponieważ dowiedziałem się o zamknięciu cmentarzy. Można to było ogłosic kilka dni wcześniej ale co zrobić. Na tym zakończmy dyskusję. Wszystkim, którzy przechodzą Covid życzę zdrowia. Trzymajcie się chłopaki
  23. rk7000

    Formuła1

    Nie no bez jaj. Hamilton nie słucha tego co inni kierowcy przez radio gadają a Red Bull jednak potępił wypowiedź Maxa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.