Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Na fb widziałem NOS za 400 z dopiskiem sprzedany. Ze dwa tygodnie temu.
  2. A u mnie Złotoust Vodołaz CHS 191 - długo poszukiwany. Zegarek produkowany w latach 1950 - 1975, ten tutaj z tego co się orientuje jest z lat 70-tych więc być może jesteśmy równolatkami 60mm średnicy, 20mm wysokości, 25mm w uszach - taki sobie gigant Dziękuję kolegom Piotr R i Piotr T
  3. Brawo Piotrek 👋👋👋 Piękne, kolekcjonerskie zegarki 👍
  4. Cześć. Jest jakiś sensowny program na androida do mierzenia dokładności chodu? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie 🙂
  5. rk7000

    Subkolekcje

    Zim to nawet nie wiedziałem że był elektroniczny 🤔 Brawo 👋👋👋
  6. No właśnie. Linii czasu potrzebna jest korekta 😁
  7. To ja mam pytanie dodatkowe - od którego roku zaczęły pojawiać się mikroregulatory? I bez znaczenia czy Kristal, Łucz czy Mołnia? Śliczny Łucz Jacek 🙂
  8. Cześć. Potrzebuję zaproszenie na polishtracker - ktoś z kolegów może pomóc?
  9. Po zdjęciu lunety i szkła mechanizm pewnie razem z wałkiem i koronką się wyciąga. Super nabytek 🙂👍
  10. 13? Aż tyle ich było? Piękny zbiór Gratuluję i zazdraszczam
  11. Nie mogłeś wyjść na zero niestety. Z tego co wiemy to kupiłeś go dwa razy a sprzedałeś tylko raz więc nie może tu być mowy o jakimkolwiek porównaniu 😁 Ciekawą historia i chyba rzadko się zdarza odkupić nieświadomie zegarek który kiedyś się posiadało 🙂
  12. Dzięki uprzejmości rysqut-a wszedłem w posiadanie takiego oto zegarka 😁 Dzięki wielkie Piotrek 🙂
  13. O widzisz - dzięki, jednak to nie Yeti Masz więcej zdjęć Jacek? Jeśli tak to wstaw proszę. Warto żeby tu było jak najwięcej informacji.
  14. No właśnie - Saljuta produkowano podobno od 1946 tylko nigdzie nie widziałem z taką datą nawet na zdjęciach. Piękny ten Twój mechanizm - nie chcesz z niego zrobić zegarka?
  15. Piękna data na tym Saljucie. Spotkałeś się z datą z 1946? Pytam bo o ile Mołnie z pierwszego roku produkcji są to Saljuta jak do tej chwili nie widziałem. Oprócz tych z 48 z koślawo odbita 8
  16. Jakbym miał wczoraj to bym się pochwalił A dziś mi się nie chce
  17. No to chyba coś szczególnego będzie o czym nie wiem. Spodziewalem się tego ultrarzadkiego zegarka o którym wiem że już masz 😁
  18. Dzięki 🙂 Jedzie coś do mnie z Twojej dziedziny, jak przyjedzie to pokaże 🙂
  19. Dzisiaj święto - pasowałoby pokazać jakiś zegarek z klasą 🙂 Ja może spróbuje coś takiego z pierwszą klasą 😁 Piotrek - czekam na Ciebie 😁
  20. Pięknie - Panowie 🙂 renqien - wszystko piękne ale Vis w brązowej tarczy bez dziury - kwiatek się ucieszy bankowo 🤭🤭🤭😁😁😁 Brawo za wszystkie ale Sława bez daty super 🙂
  21. Ja pierniczę - Sylwester jest roku Covid-owego a Wy będziecie się sprzeczać czyją żona gorsza?! Cieszmy się że żyjemy - Marcin koronę przeszedł, jest cały i zdrowy i zrobił nam kalendarz, Łukasz kupił całą masę unikatowych Zviezd, Pobied i innych cudów. Ale nie - narzekactwo narodowe górą 😤 Zmieniam temat - jakie fajne rzeczy spotkały Was w 2020?! Jak ktoś napisze że żadne to banuje od razu 🤨
  22. Dziwna tradycja ale co kto lubi 😁 Żartuję. Spokoju Łukasz i "nowych" starych Zviezd jakich jeszcze współczesny świat nie widzial🙂 PS Ja cierpię dwa razy dłużej z okładem 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.