Przyznaję, że zaczyna mnie irytować tekst "mam nadzieję, że nie dostanę bana" W mojej opinii moderatora jeśli zasłużysz to dostaniesz i nie będzie miało znaczenia czy napiszesz zapytanie/życzenie czy nie. Widzisz tu jakiś powód do bana? Co do zegarka - tarcza nie była biała i nie miała czarnych cyfr. Była srebrna i miała indeksy kropki/kreski tak jak zostało. A jak szukasz wskazówek do tego zegarka takich jak pokazałeś w innym temacie to one niestety nie są takie same jak powinny być w tym dla niewidomych.