Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Ten NOS wygląda bardzo ok. Tzn. to co widać to moim zdaniem oryginał a jak w środku 31659 to wszystko gra. Ciekaw jestem jaka jest cena. Używane zaczynają się od 800 zł
  2. A widzisz. Zapomniałem o tym białym bo nigdy go nie spotkałem do kupienia - zwracam honor I gratuluję chociaż wygląda jak ten srebny tylko obdrapany A bimber - mam akurat wspaniałą dereniówkę kolegi produkcji na spirytusie też kolegi produkcji. Pierwsza klasa
  3. Przyznaję, że zaczyna mnie irytować tekst "mam nadzieję, że nie dostanę bana" W mojej opinii moderatora jeśli zasłużysz to dostaniesz i nie będzie miało znaczenia czy napiszesz zapytanie/życzenie czy nie. Widzisz tu jakiś powód do bana? Co do zegarka - tarcza nie była biała i nie miała czarnych cyfr. Była srebrna i miała indeksy kropki/kreski tak jak zostało. A jak szukasz wskazówek do tego zegarka takich jak pokazałeś w innym temacie to one niestety nie są takie same jak powinny być w tym dla niewidomych.
  4. Dokładnie. Pierwsza generacja na 3133 bez napisu, stalowa koperta, pełny oryginał.
  5. rk7000

    Nasze 3017

    Świetne te Poljoty - gratuluję Mi się Strieła śni i muszę upolować więc jakby ktoś widział i nie chciał dla siebie to będę wdzięczny za info Tarcza obojętna byle stan był dobry.
  6. Przyłącze się do pytania tylko ja szukam tego pierwszej generacji
  7. Dzięki Krzysiek. Wskazówki też miał nietypowe
  8. O ile dobrze pamiętam to był jakiś model Łucza w kopercie w bikolorze ale nie pamiętam jaki.Przypomni ktoś? Taki brzydal wpadł ostatnio Edycja Ładne złotko
  9. Liczę na Twoją pomoc w tym temacie Pozostałe dwa będzie trudniej ale nikt nie powiedział że ma być łatwo
  10. rk7000

    Formuła1

    No to już po oficjalce Ciekaw teraz jestem wypowiedzi tych użytkowników którzy rok temu narzekali, że państwowa firma wydaje pieniądze podatników na zachcianki jednego kierowcy który zmarnował karierę bo pojechał w rajdzie. Orlen poszedł dalej - będzie sponsorem tytularnym a to oznacza że wyda jeszcze więcej kasy w Alfa Romeo Racing Orlen niż w Williams Racing pomimo tego że Robert nie będzie kierowcą podstawowym
  11. Moim ostatnim życzeniem w starym roku był generalski k-43 który się pojawił na Ukrainie. Niestety pojawił się ale nie do sprzedaży tylko do badania rynku - sprzedający nie do końca uczciwie się zachował ale ponieważ znam realną wartość tego zegarka to jakoś mocno się nie nastawiałem, że mi się uda kupić za 1/3 wartości Dlatego z kosmosu schodzę na ziemię i moje trzy życzenia na 2020 rok 1 Srebrna Pobieda czerwona dwunastka 2 Srebrny P.Bure - najlepiej z orłem na deklu i emalią 3 żeby już w jednym być konsekwentnym to srebrny Zif/ Zwiezda/3CzZ ale przedwojenny. Najlepszego w nowym roku
  12. rk7000

    Formuła1

    Dzień dobry Taki niusik Noworoczny https://www.rmf24.pl/fakty/news-robert-kubica-zostaje-w-f1-orlen-tytularnym-sponsorem-alfa-r,nId,4238363?fbclid=IwAR2kvq6nd_HkY2m8sgPIOaXCo7LJAvvZi9esAoX3RftsDAh0H0wC0IlbtLQ#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  13. Z Przemka ostatniej wypowiedzi wynika, że tu sami szczęśliwi ludzie zaglądają I tak jest chyba Moje życzenia jutro napiszę
  14. Chyba nie. Wygląda na wczesne lata 80-te jak na moją bardzo skromną wiedzę.
  15. Możesz pokazać serce? Jakie to lata produkcji? Wygląda na 80-te
  16. Drodzy, życzę Wam szampańskiej zabawy dzisiaj a w nowym 2020 roku mnóstwa szczęścia i wymarzonych zegarków
  17. Ten zegarek będzie miał piękną historię
  18. To jest jedyna rzecz która może zadziałać na korzyść ceny, wbrew pozorom. I raczej jedyna dla mnie szansa
  19. Pisałem już, że jak się gdzieś wchodzi to dobry obyczaj nakazuje dostosować się do obyczajów tam panujących. Ale skoro uważasz, że regulamin tego forum jest absurdem to w takim razie dlaczego tu wchodzisz? Będziesz miał troszkę czasu żeby to przemyśleć.
  20. Długo się zastanawiałem czy pokazac bo generalnie jestem zainteresowany kupnem ale pewnie Finansowo nie dam rady. Jakby ktoś chciał licytować to dajcie PW Ja jestem skazany na porażkę bo budżet jaki mógłbym wyskrobać to około 1500$ a zegarek pójdzie między 3-5 k$ Ale jest o co walczyć i stan piękny https://auction.violity.com/102729090-generalskij-hronograf-1-gzch-im-kirova Edycja Cynk dostałem od kolegi - dzięki Łukasz
  21. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Choroba raczej się nie rozwinie w nieplanowany sposób - ja jednak wolę zbierać do gablotki i to się nie zmieni ale nie noszę tego co zbieram więc czasami na łapkę też coś kupuję Wybór - hmmm, no właśnie tu jest problem bo w tych zegarkach podoba mi się surowy design ale taki już mam w Ancon-ie więc coś wypada zmienić. Myślę nad Airman- en z brązową tarczą
  22. Zdrowych Spokojnych Świąt i samych zegarkowych prezentów dla Wszystkich Przemek odkopał temat więc czuje się zobowiązany przypomnieć, że w tym temacie mieliśmy wpisywać życzenia na kolejny rok czyli co zegarkowego najbardziej życzymy sobie zdobyć tym razem w 2020 r Ja mam swoich faworytów ale muszę sobie to poukładać w odpowiedniej kolejności. Ale ten Kirowski dla niewidomych też jest na szerokiej liście życzeń
  23. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Cześć. Kilka słów bo muszę Może to pomoże niezdecydowanym. Pierwszy i jak na tą chwilę jedyny mój zegarek z koperta z brązu jest Ancon Challenger. Czaiłem się na niego z pół roku, zastanawiałem się czy kupić używany (nowych nie ma) czy raczej pójść po bliźniaczo podobnego Maraneza Bangla. Dziś jestem w szoku - w pracy ostatnio kilka osób zapytało co się stało że nosze ten sam zegarek i złapałem się na tym że ... faktycznie noszę jeden zegarek od http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146749-br%C4%85z-i-mied%C5%BA/page-283?p=2647638&do=findComment&comment=2647638 Kilka razy do garnituru założyłem coś delikatniejszego ale to na "chwilę" Ten nie poznał jeszcze rotomatu ani pudełka Moje dotychczasowe "pupile" leżą odłogiem i mało tego - zastanawiam się czy nie sprzedać kilku a nigdy o tym nie myślałem. Coś ma ten brąz w sobie co mnie zauroczyło - może dlatego że lubię stare zegarki a te koperty jakoś nadają tym zegarkom charakteru? Sam nie wiem ale coś w sobie mają. Kolejny do noszenia też będzie z brązu i już nie będę się tyle zastanawiał co za pierwszym razem Teraz już tylko pozostaje wybrać który z kilku które mi się podobają Wszystkim miłośnikom brązu i nie tylko Wesołych Świąt
  24. No kolega nigdy lipy mi nie wcisnął a mam od niego kilka zegarków
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.