Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Marqz

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No ale wtedy awaryjne przyrządy mechaniczne odpadają. Takie rozwiązanie ma beryl mini. Jest tam taka szyna że zintegrowanym przeziernikiem o ile pamiętam. A żeby było o zegarkach to uważam że do tego kałaszka to tylko amfibia 😉 padniesz na glebę 2 razy w błoto lub kałużę i piękne 3133 do naprawy. Ewentualnie pobieda. Powaga, zalało mi ją ze 2 razy. Do dziś pięknie cyka. Jak ten beryl co go miałem 🙂
 2. Kałaszek piękny. Łoże, osłona termiczna i chwyt jakieś zamienne ? Pod tą kolbę jaskółka nie wejdzie. Chociaż były i takie jak w akmsł i wtedy można optykę montować.
 3. Kupię nową koronkę z wałkiem do Wostoka Junior/Kadet.
 4. Może nie rusek ale blok wschodni. Są u mnie zegarki polskie, radzieckie jest Czechosłowacja to powinnien być i DDR 🙂 Jakość tego buksiaka oczywiście pozostawia wiele do życzenia natomiast zegarek jest bardzo ładny na żywo. Co ciekawe uszy 20 mm.
 5. Sprzedam Instrukcję serwisową zegarka elektronicznego typ DW 2005 (Unitra Warel). Instrukcja ma małą notatkę na 20 stronie oraz literkę G jak na zdjęciu. Cena 100 zł
 6. Piękny stan tej Sławy. Aż miło popatrzeć.
 7. Fakt. Bardzo ładny zegarek. Ponadto rzadko się pojawia na aukcjach.
 8. Bardzo ładne długopisy. W szczególności ciech poland. Ja co prawda jestem fanem piór wiecznych to obok Twoich długopisów nie da się przejść obojętnie :-)
 9. Nie wiem czy nie byłoby dobrze pójść z tym do zegarmistrza/złotnika. Jak zagrzeje to nie pierdyknie.
 10. Akurat te chrono jak dla mnie mają pod sobą wszystkie inne z gamy 3133.
 11. Pasek wykonany z opinacza. Klamra, kompasik, spinki ori prl. Made in piwnica Marka :-) Ja wiem że w rozwiniętej gospodarce rynkowej taka lipa nie powinna powstać tylko należałoby zamówić wykonanie tego paska u profesjonalisty ale nie mogłem się oprzeć:-D Zresztą to na użytek własny :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.