Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marqz

Użytkownik
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupię nową koronkę z wałkiem do Wostoka Junior/Kadet.
 2. Może nie rusek ale blok wschodni. Są u mnie zegarki polskie, radzieckie jest Czechosłowacja to powinnien być i DDR 🙂 Jakość tego buksiaka oczywiście pozostawia wiele do życzenia natomiast zegarek jest bardzo ładny na żywo. Co ciekawe uszy 20 mm.
 3. Sprzedam Instrukcję serwisową zegarka elektronicznego typ DW 2005 (Unitra Warel). Instrukcja ma małą notatkę na 20 stronie oraz literkę G jak na zdjęciu. Cena 100 zł
 4. Piękny stan tej Sławy. Aż miło popatrzeć.
 5. Fakt. Bardzo ładny zegarek. Ponadto rzadko się pojawia na aukcjach.
 6. Bardzo ładne długopisy. W szczególności ciech poland. Ja co prawda jestem fanem piór wiecznych to obok Twoich długopisów nie da się przejść obojętnie :-)
 7. Nie wiem czy nie byłoby dobrze pójść z tym do zegarmistrza/złotnika. Jak zagrzeje to nie pierdyknie.
 8. Akurat te chrono jak dla mnie mają pod sobą wszystkie inne z gamy 3133.
 9. Pasek wykonany z opinacza. Klamra, kompasik, spinki ori prl. Made in piwnica Marka :-) Ja wiem że w rozwiniętej gospodarce rynkowej taka lipa nie powinna powstać tylko należałoby zamówić wykonanie tego paska u profesjonalisty ale nie mogłem się oprzeć:-D Zresztą to na użytek własny :-)
 10. Tam chyba tylko sekundnik do zmiany. Zegarek w pięknym stanie.
 11. Krislet jak mi nie wyjdzie (co jest bardzo prawdopodobne bo to krojenie skóry to masakra) to się do Ciebie uśmiechnę lub jednego z kolegów wspomnianych wyżej :-)
 12. Właśnie dlatego podałem linki gdzie pokazuję że nie koniecznie wars w kopercie typu 2 musi mieć dekielek zaciskany. Z moich obserwacji aukcji wynika że często jest to dekielek zakręcany. Ponadto tarcza wars w typie drugim ma rozmiar którego przytoczona publikacja nie przewiduje. Z całym szacunkiem dla tej pozycji bo jest ona bezsprzecznie kompendium wiedzy dotyczącej błonia to jednak zdarzają się różnice między tym co tam opisane a rzeczywistością.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.