Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  4,890
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by nicon

 1. No w reszcie jakiś fajny Sub :). Który rocznik?
 2. Nie wiem jak w Warszawie bo tam nie bywam. Ale Charlotte w Krakowie to jest akurat kwintesencja jakości. Są piekarnią która robi świetne pieczywo. Do tego mają lokal przy samym rynku w którym można zjeść jakościowe śniadanie z genialnym chlebem w śmiesznej cenie ~20pln. Warto postać te 10min w kolejce, bo wszędzie na około są tourist trapy gdzie januszerka biznesu nawet nie potrafi wydrukować paragonu z pazerności. Porównanie Charlotte do syfu w UK, gdzie kuchnia jest chyba najgorsza na świecie pominę milczeniem xD.
 3. To była ironia, ja bym mógł jeść owoce morza i inne robactwo w skorupach 24/7, tylko ciężko dostać dobre i są drogie w PL. Napisałem tam tą emotkę na końcu żeby nie było wątpliwości.
 4. Klucz się komuś omsknął 😕, ja bym im zwrócił uwagę, ale zegarka bym już nie oddał po raz kolejny na "naprawę". Tym bardziej że jedyne co mogą tam zrobić, bo z pewnością nie spawają, to polerować aż rysa zniknie razem z kawałkiem ucha/dekla. Żenada, trzymają swoje niskie standardy.
 5. Ludzie się umawiali na spotkania w różne dni, bo pracownicy kłamali że kolejność nie ma znaczenia. To znaczy nie wszyscy kłamali, bo np. w Krakowie można było przyjść w ostatni dzień zapisów i zapisać się na cokolwiek, a były sklepy w których po przyjeździe na umówione spotkanie nie były już możliwe zapisy na wszystkie modele.
 6. Mariusz i jego znajomi są ostateczną grupą w tym temacie, nikt z nich nie jechał kilkaset km po nic, więc sytuacja nie miała miejsca, ok?
 7. Kiedyś przed ceramiką były od ręki, no ale to nie ten prestiż. Teraz poczeka się 2 lata, uprzednio dostając odpowiednie pozwolenie na zakup to człowiek bardziej doceni.
 8. Podejrzanie wielu ma problemy z tym serwisem, mnie też uszkodzili Omegę i musiałem odsyłać. Problemy mają ludzie z forum, bo tylko tutaj ludzie oglądają swoje zegarki dokładnie i zauważą detale typu rysa na tarczy. Chociaż na moim szkle tak zjechali antyrefleks jakby ktoś nim specjalnie szurał po betonie. Jak 10 lat temu się tu rejestrowałem, to serwis SG słynął z rzeźników i jak widać nadal pracują tam rzeźnicy, imponująco trzymają standardy, szkoda że takie niskie.
 9. Może oryginały, tylko kunszt trochę gorszy od Michała Anioła i detale mogą wyjść kiepsko ;).
 10. Szkoda, że Omega przy okazji 4 podwyżek cen rocznie nie zainwestuje części tych pieniędzy w niewykwalifikowanego pracownika który spędziłby te 5min z lupką przy każdym egzemplarzu, żeby oszczędzić tego klientom.
 11. U mnie dzisiaj luksusowa bielizna i Rolex Milgauss, limitowana edycja z zielonym szkiełkiem od szatana oraz Rolex Submariner 16610LV. Czysty luz, czyste niebo, luksus, sukces.
 12. Mmmm, te oczojebne klamry i metki na kroczu. Te ubrania dostaje się za darmo w zamian za bycie billboardem?
 13. Czyli podobnie jak na rynku świń, sytuacja nadal beznadziejna.
 14. nicon

  Perfumy

  Sprawdź sobie na porównywarce cenowej Perfumhub, tam są tylko legitne sklepy: https://perfumehub.pl/amouage-interlude-man-woda-perfumowana-dla-mezczyzn
 15. Przecież Cartier ma normalnych ambasadorów, w tym takich z Hollywood. Nie jest żadnym wyjątkiem na tle innych popularnych marek. https://www.hodinkee.com/articles/cartier-new-ambassadors-pasha
 16. Upośledzona wskazówka godzinowa i fake patina. Meh.
 17. Byłem tydzień temu w Mediolanie i przykładowo wszystkie stalowe Tanki dostępne od ręki, w Kruku na wszystko minimum 3 miesiące oczekiwania xD.
 18. To może po prostu zostań przy tym Rolexie skoro masz optykę blokującą jego wady, tylko nie pozuj na bezstronnego konesera piszącego elaboraty na temat dlaczego rezygnujesz z dziesiątego egzemplarza tego samego modelu Omegi bo wskazówka była przestawiona o 5 stopni. Może ze snoopim się uda się na jakiś czas przymknąć oko, skoro wartość leci to the moon, czekam na recenzję.
 19. To jakiś kolejny objaw ciałopozytywności żeby nazywać ceramiczne rolexy lekkimi?
 20. Kraj z największą liczbą kraftowych browarów, a kolega jakieś lagery 7 volt. Ludzie kochani.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.