Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jazz

Użytkownik
 • Content Count

  521
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jazz

 1. Kolego, mam takiego Jungansa Max Bill. w tej cenie to mistrz świata. Jak sie podoba to wisi na bazarku .
 2. Tak też robię i wyskakuje mi ten komunikat. Mam on zniknąć po przeczytaniu przez odbiorce? Niestety chyba to nie działa, bo gdy ja dostałem wiadomość, odpowiedziałem i nadal nie widać co było w treści.
 3. Czyli jak mam kontaktować się z sprzedającym na bazarku? W temacie nie mogę odpowiedzieć, a gdy wysyłam PW dostaję ten komunikat.
 4. Panowie, gdy wysyłam lub dostaje wiadomości na PW to mam taki komunikat: "Zawartość niedostępna. By zobaczyć treść wiadomości należy zalogować się na forum i odczytać ją bezpośrednio w panelu użytkownika forum." O co chodzi?
 5. Jazz

  GERLACH

  Ale czy ten Navigator co jest w drodze to nie jest jakaś wersja testowa? W seryjnych egzemplarzach chyba się to nie zdarza.
 6. Jazz

  GERLACH

  Gdyby dawali taki gratis do Orła nie miałbym nic przeciwko .
 7. Jazz

  GERLACH

  Ja ostatnio kupiłem ładny komplet sztućców i bardzo dobrze mi się kojarzyła ich nazwa .
 8. Jazz

  GERLACH

  Oj tam, trzeba się cieszyć że Polacy potrafią coś tak ładnego zrobić . Kolejny plus, że ma mechanizm od Seiko
 9. Mam i ja Ryśka (znowu ). 268C - czyli nie najświeższy, ale nie jest źle . Na razie łapiemy słońce, ale jednak za mało...po powrocie do domu znowu M .
 10. Panowie, potrzebuje instrukcje do Pro Treka PRG-250, ma ktoś może?
 11. Bo to super zegar jest, a za taką cenę to śmiech na sali .
 12. Jazz

  Podrobki Casio

  http://olx.pl/i2/oferta/zegarek-casio-g-shock-okazja-CID87-ID7CInB.html?ref%5B0%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=112661415&ref%5B1%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B2%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B3%5D%5Bmethod%5D=details#gallery Lipa, no nie?
 13. Kurczę i to jest poważny minus. Za tą kasę powinien świecić jak oszalały.
 14. No tak, ale G-Shock to kawałek plastiku za dużą kasę . Tutaj masz kawał stali z szafirem, świetnie wykonany o charakternym wyglądzie. Można powiedzieć, że zegar na całe życie. G-Shock nie przetrwa długie lata, plastik się rozsypie. A że kwarc, za taką cenę? Są o wiele droższe kwarce i nie ma w tym nic złego. Na EDC może nawet i lepiej. No i kolejna sprawa, jest to VICTORINOX, a nie casio. Victorinox to dla wielu mężczyzn marka kultowa, owiana dużym sentymentem (ja do tej pory nie rozstaję się z swoim starym scyzorykiem). Jako kobieta możesz nie rozumieć fenomenu tej marki . G-Shocki też są kultowe, ale głównie dla gimnazjalistów, także inna grupa docelowa . PS Moje zegarki zazwyczaj nie przekraczały 600PLN, ale za tego jestem w stanie wyskoczyć z prawie 2 tysi .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.