Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jimmibaton

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2045
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez jimmibaton

  1. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. 12:12 [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Hop Możliwe wymiany z dopłatami w obie strony.
  4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Są blade świty i blade niebieskie tarcze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Mnie udało się zejść z 8 sztuk do dwóch. Co prawda, co jakiś czas korci mnie, żeby zmienić Pama na coś na bransolecie, ale wystarczy podzielić się tą myślą na forum i szybko przechodzi
  10. Przedmiotem sprzedaży jest nowy zegarek amerykańskiej marki Aragon. Szerokość koperty wynosi 44mm bez koronki. W tarczy oraz na wskazówkach znajdują się rurki z trytem, które świecą różnymi kolorami. Efekt w ciemności jest niesamowity. Dodatkowo bezel oraz posiadają warstwę luminescencyjną, która po naświetleniu świeci na niebiesko. Tarcza została wykonana w technologii szlifu słonecznego, dzięki czemu pięknie mieni się, w zależności od kąta padania na nią światła. Zegarek został wyposażony w solidny mechanizm z naciągiem automatycznym Seiko. Koronka jest zakręcana, a logo, które zostało na niej wygrawerowane, wypełnione zostało masą luminescencyjną. Wodoszczelność wynosi 200M. Została skrócona bransoleta, dlatego stan zegarka określam na bezpieczne 9,5/10. Oczywiście pozostałe ogniwa w komplecie. Cena: 1100 pln plus wysyłka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Lecimy w dół… 2000 pln! Za niewiele mniej kupisz same maskownice na zagranicznych aukcjach [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ach, bo chciałoby się spróbować czegoś innego, a budżetu brak. Znając życie, pewnie zaraz go ściągnę, bo w tej cenie znajdę tylko oklepaną SMP300, albo Tudora BB58...
  13. Słaby werk, słabe szkło i pasek za 23 złote [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Do czerwieni też [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wielkie gratulacje. Piękny jest! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Z resztą nie dyskutuję nawet [emoji4] Nie każdy lubi odblaski na szkle [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Mówimy cały czas o szkle? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Jednocześnie nie, ale macałem kilka innych modeli i jeśli chodzi o czytelność tarczy i odblaski, to nowe Pamy lepiej sobie radzą. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Chyba kastrowane. Dla mnie na plus. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Pierwszy raz chyba antyrefleks tak zagrał. Ten model to niezły kameleon… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Zbyniu, nie do końca jest tak, jak myślisz. Sam przerabiałem kilka razy temat kupna tego samego modelu, ponieważ zbyt krótko się nim nacieszyłem za pierwszym razem. Wyobraź sobie, że kupujesz zegarek, który Ci się podoba, a po miesiącu pojawia się coś, na co polowałeś dość długo. Więc sprzedajesz zegarek, który kupiłeś wcześniej i bierzesz swojego Grala, który po krótkim czasie okazuje się nie taki fajny. Poprzedni zegarek jednak był fajniejszy i chcesz odkupić ten model. Nie wiem jak Ty, ale ja nie widzę w tym nic dziwnego. I mogą być różne aspekty takiej rotacji, nie tylko kasa, ale na przykład miejsce w rotomacie, albo chęć pozostania 1,2 lub 3-zegarkowcem. Myślę, że zdecydowana większość kolegów z forum było, albo jest w podobnej sytuacji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.