Tego sprzedawcę znam z neta. Jest okay. Znam też pierwszego właściciela. Ten egzemplarz jest naprawdę w super stanie i aż żałuję, że wcześniej go nie kupiłem, bo był do wzięcia za 20k… Ale PAM1086 też cieszy [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzień dobry,
przedmiotem sprzedaży jest bransoleta Rolex - model 7836. W zestawie wszystkie ogniwa. Stan bransolety oceniam na 5/10. Posiada niedoskonałości w postaci rysek i kilku krzywo zagiętych ogniw. Wprawne dłonie poradzą sobie z tym w kilka minut. Zapięcie pracuje bardzo dobrze. Więcej zdjęć wyślę na maila. Preferuję odbiór osobisty, choć nie wykluczam wysyłki.
Cena: 2700 pln
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miałem oba. Obwód mojego nadgarstka wynosi 19,5 cm, i 41 wydawał się optycznie większym zegarkiem. Moim zdaniem ma trochę dziwne proporcje. BB58 to już inna bajka. To chyba najwygodniejszy diver, jaki miałem do tej pory. Jeśli nie masz nadgarstka większego niż 20 cm, to bierz BB 58. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Omega DeVille Chronoscope Four Counters w forumowej skali 7/10. Zegarek na bardzo dobrym chodzie. Posiada delikatne ślady użytkowania na lunecie, które widoczne są pod odpowiednim kątem. Poza tym wygląda świetnie. Antracytowa tarcza z czarnymi totalizatorami oraz indeksy z białego złota wręcz hipnotyzują.
Sprzedaję sam zegarek, bez papierów i pudła. Pasek nato od 007, widoczny na zdjęciach - gratis. Zegarek do obejrzenia w Lesznie.
Cena: Realizacja
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.