Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jimmibaton

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2045
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez jimmibaton

  1. Mój 1086 też był cholernie dokładny. Mimo że nie miał sekundnika, to praktycznie nigdy nie musiałem robić korekty czasu. Aż zatęskniłem za Pamem... Gdyby ktoś chciał się pozbyć, to dajcie znać na PM
  2. Szypki ftorek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Blue Monday Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Przy niedzieli. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Zabawy ajfonem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Gratuluję pięknego białaska [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ktoś kiedyś napisał, że każdy szanujący się miłośnik zegarków powinien choć przez chwilę posiadać w swej kolekcji Moonwatcha. No więc nadeszedł ten dzień i dla mnie. Zegarek nudny, do bólu poprawny i oklepany. Ale cała otoczka związana z jego historią ma w sobie odrobinę magii, która jest poza zasięgiem tego, co materialne. Muszę też dodać, że to jeden z tych zegarków, które bardzo zyskują na żywo. Dzięki Tommly! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Miałem niestety podobne doświadczenie z kopertą Carrery. Podczas serwisu zostawili ślady na lunecie. Jutro odwiedzę zatem Stary Browar. Dzięki za namiar [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Próbowałem na gorąco. Nic z tego. Wolę więcej nie grzebać, żeby nic nie skopać [emoji854] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Hej! Wiecie może, w którym z Poznańskich Kruków poradzą sobie ze skróceniem oryginalnej bransy do nowej SMP? Pytam, bo poległem wczoraj. Nie mam dobrych śrubokrętów, ale też mocny opór śrubki stawiają, więc podjadę, gdzie mi wskażecie [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Białas Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. 1086 najfajniejszy z tych wszystkich. Gdzie mierzyłeś te Pamy? [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Wracam do klubu [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Gdyby komuś znudziła się biała SMP, to chętnie przyjmę
  21. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. A takie GMT może być? [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.