Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jimmibaton

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2045
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez jimmibaton

  1. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Kolega Santino robi naprawdę świetne paski! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Dzięki Panowie za miłe przyjęcie [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Pamparampam [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Zapisuję się do klubu [emoji6] Ponoć biedna wersja, ale ja i tak ich nie rozróżniam [emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. jimmibaton

    Pam czy Omcia?

    Dobra Panowie, pomogliście jak zwykle [emoji4] Będzie PAM [emoji16] Dziękuję za wszystkie sugestie [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. jimmibaton

    Pam czy Omcia?

    Właśnie to samo chodzi mi po głowie... Zostaną mi trzy zegarki: niesprzedawalny Orient Worldtime, Rolex DJ i... chyba w tym towarzystwie najlepiej będzie pasował Panerai... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk To 1086 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Krótka piłka... Który? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Wesołych Świąt [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Niech się nosi [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. W razie czego, mam aktualnie Tudora BB 58 na sprzedaż w dość atrakcyjnej cenie
  17. Coś na brunch [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Potwierdzam, Kraków jest w mojej czołówce AD Łejery, chodziło mi o GMT Mastera
  20. Odwiedziłem dziś salon w Starym Browarze. Bardzo miła pani spytała, czy byłem umówiony, na co odrzekłem, że nie. Uśmiechnęła się tylko i spytała, jakie zegarki mnie interesują z nowości. Można było zapisać się na wszystkie nowe referencje, w tym Suba GMT. Wybrałem sobie DJ-a w miętowej zieleni. Tak że jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to śmiało wbijajcie do Starego Browaru. Koledze z Zielonej Góry współczuję. Szlag by mnie trafił, gdybym jechał taki kawał drogi na daremno... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Też myślę nad zielonym DJem. Na tym filmiku damski DJ wygląda całkiem fajnie. No i ta zieleń jest chyba mocno „uniwersalna”, bo łapie delikatnie szarości podczas zmiany kąta padania światła. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Tak, masz rację W złą zakładkę na stronie wszedłem. Swoją drogą całkiem fajnie te dachówki wyglądają...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.