Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jimmibaton

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2045
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez jimmibaton

  1. Ach, ten purist [emoji854] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Zostawię swojego Steelfisha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Niedziela ze Steelfishem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Kilka fotek na rozruszanie wątku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Dziękuję Lubię wracać tam, gdzie byłem...
  6. Dzięki chłopaki Nie mam najmniejszego problemu z odczytem godziny Miałem wersję z GMT i tam dopiero ciężko było się połapać
  7. Cześć chłopaki! Wracam do klubu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Taki przyjechał Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Fajne te Eterny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dziękuję Powiem Ci, że to był najbardziej spontaniczny zakup w moim życiu [emoji23] Na samo wspomnienie szalonej niedzieli uśmiecham się pod nosem. Nie każdemu będzie pasował ten model. Myślę, że trzeba mieć coś z duszy rockandrollowca, by go kupić i nosić Gratuluję Ci Marinemastera Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Dziękuję chłopaki Jestem szczęśliwy, że udało mi się w końcu zrealizować jedno z zegarkowych marzeń ))
  14. To ja się przywitam )) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Fajnie byłoby zdobyć taką, choć jeśli cena będzie dobra, to zadowolę się nowszym wypustem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Gdyby komuś się znudziła Kontiki na bransolecie, to chętnie skorumpuję
  17. Miałem kiedyś zielonego, zatęskniłem i zdecydowałem się na ten sam model, tym razem w niebieskiej odsłonie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Póki co bardzo fajnie jest. Leży idealnie na nadgarstku. Ma 42mm, ale optycznie wygląda na większy (długi w uszach).
  20. Trzecie podejście do Hama Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Pewnie, że się zastanawiałem Ba! Wolę nawet ten typ koperty, lecz tutaj była taka okazja, że żal było nie brać
  23. Właśnie dotarł do mnie Straton Syncro na Seiko NE88. Mam go co prawda od kilku godzin, ale jestem zaskoczony na plus jakością wykonania. Za niedługi czas opiszę swoje spostrzeżenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.