Przyjechał - wrócił srebrny. Gdyby ktoś chciał się pozbyć bransolety, w zamian za kasę, oryginalny i Jakubowy pasek, to zapraszam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję, chłopaki Dla mnie to zegarek skończony; ma wszystko, czego potrzebuję. Mógłby być ciut mniejszy, ale wybaczam mu to. Tym razem zostanie ze mną na dłużej (wcześniej miałem srebrnego Terrascope), a jeśli zmienię, to tylko na niebieskiego GMT
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.