Cześć Panowie, pytanko odnośnie gwarancji Zibi - nabyłem DW-5600 z rynku wtórnego i mam co prawda dowód zakupu, ale zastanawiam się czy nie powinien każdy zegarek z zibi mieć na dekielku hologramu?
Cześć, piszę z zapytaniem o kierownicę, do której zakupu się przymierzam - On-One Geoff - ktoś z Was korzystał z takiego wynalazku? Poniżej wrzucam link i zdjęcie.
A może komuś nie podpasowała i chciałby odsprzedać?
Cześć, sprzedam takiego składaka, mechanizm jest na chodzie, ale nie sprawdzałem dokładności i rezerwy. Stalowa koperta, w ładnym stanie. i już sprzedany
Cześć Panowie, podpowiedzcie gdzie szukać fajnego paska do pilota Citizen AW1360 w rozsądnych pieniążkach i trwałego. Wpadł mi w oko firmy LAVVU, ale pierwszy raz widzę coś takiego: https://allegro.pl/oferta/lavvu-brazowy-vintage-skorzany-pasek-do-zegar-22mm-8452613861 Ktoś miał do czynienia? Podrzućcie w miarę możliwości ciekawe alternatywy, z góry dzięki :-)
Zastanawiam się czy to, że nie mam sekundnika na tarczy (chodzi o pierścień, na którym kropkami odliczają się sekundy) może być objawem założonej baterii zamiast akumulatora? Poziom naładowania mam cały czas na H. PS. W trybie serwisowym cały wyświetlacz jest sprawny, włącznie z kropkami dookoła tarczy.
Na razie nic nie miga, bawię się właśnie cały czas :-) ponoć zmieniany u zegarmistrza w galerii, zastanawiam się też dlaczego, skoro zegarek po numerze seryjnym jest z 2015 roku. Istnieje zamiennik w postaci baterii dla akumulatorka CTL1616?
Panowie, istnieje jakiś sposób, oprócz otwierania zegarka, na sprawdzenie czy w środku siedzi akumulator, czy zwykła bateria w modelu PRG-300? kupiłem bardzo okazyjnie, a ponoć w grudniu ubiegłego roku była wymieniana bateria, z tym, że nie wiadomo na co. Od tamtej pory poziom baterii jest na H. PS. chyba, że nie ma zamiennika dla CTL1616.
Do polerki już nie, bo jest pęknięte u góry i u dołu. Myślałem, że to jakiś deficytowy towar, bo to szkiełko ze srebrną obwódką dookoła, dlatego napisałem, ale w takim wypadku udam się do zegarmistrza, dzięki.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.