Sanik...myślisz o tej z all z folia na deklu? Myślę ze magnes to magnes tu głównie chyba o kształt chodziło żeby w te wgłębienia na deklu pasowały....niech sie tez inni wypowiedzą
Zostaw wszystko jak jest ...ma to swój urok tylko pasek i szkło wymień...a co polerki koperty nie rob tego bo chrom zetrzesz to nie stal...zostaw kopertę w spokoju
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.