Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackT

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

392 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About BlackT

 • Birthday 03/14/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tu i tam

Recent Profile Visitors

125 profile views
 1. BlackT

  Teorie spiskowe

  Słaby argument, nowoczesność może znajdziesz na forum dla smartwatchy
 2. BlackT

  Teorie spiskowe

  Są lepsze sposoby Rozmawia dwóch dziadków: - Ja to już seksu nie uprawiam... - A ja to jeszcze raz w tygodniu mogę! - Jak to możliwe??!!! Przecież jesteś ode mnie dwa lata starszy!!! - No wiesz, jem cały czas ciemne pieczywo i to pomaga. - Nic o tym nie wiedziałem! Nikt mi nie powiedział!! Tego samego dnia poszedł dziadek do piekarni i poprosił ekspedientkę o ciemny chleb. - Krojony czy w całości? - A jaka to różnica?? - No wie pan, pokrojony szybciej twardnieje. - KU*WA! Wszyscy wiedzieli!!!!
 3. Żona mówi do męża: - Niczego nie zauważyłeś? - Włosy podcięłaś? - Nie! - Nowa sukienka? - Nie. - No, to nie wiem... - Włosy podcięłam! - Przecież tak na początku mówiłem! - No, ale Ty to zgadłeś, a powinieneś zauważyć!!!
 4. 65 cali, VA, 120 Hz, 4k, HDR. Nikt nie namówi mnie do jakiegoś monitorka. Da lapka mam giętego samsunga 27" i do niego wystarczy.
 5. W święta w przypływie natchnienia lub pomroczność kupiłem Xboxa x i się zaczęło... Nigdy nie miałem konsoli. Na razie leci diablo III, Forza i tomb raidery. Czeka Wiedźmin III. Game pass ultimate też uruchomiłem. Jakie gry polecacie? Acha, chyba mam tylko jedną rękę do gier, w FPSy na gałkach nie potrafię grać
 6. BlackT

  Twój ogród

  Można lubieć lub nie, jednak śnieg i mróz jest bardzo potrzebny w naszym klimacie. Brak roztopów to susza na wiosnę. Więc w tym wątku proszę nie marudzić na śnieg
 7. BlackT

  Teorie spiskowe

  Nieprawda! Jakiś czas temu zastanawiałem się nad szczepieniem i dzień później od Microsoftu dostałem za 4zł 3 miesiące game pass ultimate. Można? Można!
 8. BlackT

  Teorie spiskowe

  Uwielbiam jak ktoś wyciąga jedno słowo z zdania i dorabia do tego swoją teorię...
 9. BlackT

  Teorie spiskowe

  Jak możesz? Od paru lat jakiekolwiek inne zdanie niż ciśnięte w mediach non stop jest nazywane fake newsem, teorią szpiegowską i foliarstwem Dzisiaj (w sumie wczoraj) czytałem jak paru użytecznych idiotów cieszyło się z przełomowego zakazu używania dmuchaw przez firmy sprzątające w mazowieckim. Już nie tylko kotły robią smog (z niedawno zmienioną definicją), teraz też dmuchawy do liści
 10. BlackT

  Teorie spiskowe

  Niekoniecznie. Objawy i przebieg jak przy mocnej grypie. Do tego może dochodzić czynnik naszego umysłu czyli elementy hipochondrii. Nie sugeruje tego u Kolegi. Tylko obserwuje ile osób przeróżnych objawów podpina pod tego wirusa. Nadal są inne choroby poza covid.
 11. Do takich radości mamy w domu delle e7450 z matrycą FHD. Używki z roczną gwarancją około 2000zł/szt. Do tego przy biurku stacja dokująca z dużym 27 cali monitorem, jak ktoś chce to się podpina. Klawiatura, mysz, drukarki, nas i inne podpięte kablami do stacji.
 12. BlackT

  Teorie spiskowe

  Może dlatego, że wątek ma tytuł ''teorie spiskowe". Może dlatego, że znaczna część z nas siedzi w domach, a naturalną potrzebą człowieka jest kontakt z innymi. Może dlatego, że w popularnych mediach coraz trudniej znaleźć obiektywne informacje. Może dlatego, że tutaj jest więcej inteligentnych opinii (osób) niż na popularnych portalach typu wp, onet itd. Może dlatego, że tak naprawdę na tym forum praktycznie nikt na nikogo tak na serio "nie najeżdża". Może dlatego, że... Cieszę się, że wracasz do zdrowia Kuruj się!
 13. BlackT

  Teorie spiskowe

  Wiesz co.... To akurat nie jest fajne. Nikt nikomu nie broni być idiotą, mamy teoretycznie wolność słowa i poglądów. Ten wątek jest dobrym przykładem jak różne są poglądy. Wiele ostatnich stron jest o szczepionkach i cały ten cyrk wynika z braku przejrzystych informacji i pośpiechu z ich wprowadzenia. Z dwojga złego prędzej pogadałbym o głupotach płaskoziemców i przemilczał, że latałem dookoła globu
 14. BlackT

  Teorie spiskowe

  Kropka w kropkę moje i żony objawy... Tylko jedno mnie zastanawia, taki ból w plecach i objawy poza utratą węchu miałem w marcu. Wtedy jeszcze część ludzi wracała u nas z Chin i trochę Chińczyków kręciło się przed (odwołanymi) targami w Niemczech. Jeżeli wtedy i teraz to covid, wniosek jest niefajny. Przeciwciała nie trzymają długo, czyli szczepionka może być tak samo mało skuteczna jak na grypę tj będzie już standardem szczepienie co roku.
 15. BlackT

  Teorie spiskowe

  Od zaprzyjaźnionych chińskich fabryk z którymi współpracujemy. ps. "- Ponieważ chorowałem na Covid-19, nabyłem odporności, mam też przeciwciała, oddawałem osocze, więc jeśli będę się szczepił, to w ostatniej kolejności – mówił prezydent Andrzej Duda w „Gościu Niedzielnym”."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.