Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PKS

Użytkownik
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Widzę na oficjalnej stronie, że zrobili podwyżkę na wszystkie/większość modeli. Niemiła niespodzianka. Mogli to wcześniej zapowiedzieć, bo człowiek nastawiał się na początek września.
 2. Pomijając rozmiar, wzornictwo i całą otoczkę LM, czy naprawdę sensowne jest wydawanie 40k za zegarek firmy nazwanej na cześć wynalazcy chronografów, w którym siedzi ETA 775x (a w zasadzie jej klon)?
 3. Gdyby na tarczy była korona, to ludzie by się zabijali o wpisanie na listę.
 4. Niechętnie wpisali na listę? Oj, będą jeszcze kiedyś płakać.
 5. Kolejne klasyki wyleciały z oferty - tym razem rodziny 756 i 757. Jak myślicie, co w zamian: tarcze z masy perłowej, nakładane indeksy i ceramiczne bezele? To się robi coraz mniej zabawne.
 6. Kiedy ostatni raz były otwarte zapisy na suba? Mówię o regularnych zapisach, a nie sytuacji, że ktoś wskoczył na listę, bo się ładnie uśmiechnął lub nakupił biżuterii za pół bańki.
 7. Skoro już się tak zielono zrobiło i w dodatku wyszło słoneczko, to pytanie do posiadaczy zielonego DJ36 - jak się prezentuje tarcza w słonecznych warunkach? Zostaje coś z tego zielonego, czy się robi bardzie rhodium?
 8. Sinn nie daje rabatów, tak samo jak nie reklamuje się w tradycyjny sposób - taką ma politykę odkąd pamięta. AD mają bardzo ograniczone pole manewru, jeśli chodzi o rabaty. Gdy dadzą większy, niż mają ustalony z Frankfurtem, i to gdzieś potem wyjdzie, to przestają być AD. Nie ma co porównywać z AD innych marek, które mają dużo większe możliwości kształtowania ceny.
 9. Przy gumie jednak przydałoby się jakieś fajne zapięcie.
 10. Jak to policzyłeś? Masz na to jakiś wzór? Uwzględniłeś, że U2 ma 200bar, AR i inne technologie? Pod tym kątem stosunek ceny do tego, co faktycznie otrzymujemy w OP, jest bardzo dyskusyjny.
 11. A co jest nie tak z mechanizmami ETA czy Sellita? W zegarkach z tej półki cenowej nie znajdziesz niczego lepszego.
 12. Jeśli do tego dołożą takie zmiany, jak w tegorocznym burgundzie, to ja też bardzo chętnie. Jak dotąd BB58 bardzo mi się podobał, ale czegoś mu brakuje, żebym miał po niego sięgnąć.
 13. Coś mi tu nie gra ze wskazówkami. GMT zupełnie nie pasuje do pozostałych.
 14. Może i można, ale różnica w kolorze stali jest dosyć spora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.