Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PKS

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

150 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

543 profile views
 1. Jak miałby wybierać, to czarnucha.
 2. Ja mam mały nadgarstek i dlatego napaliłem się na BB54, ale to nie czyni z niego bestsellera, nawet jeśli jest nas już dwóch
 3. Dziwna jest ta polityka Tudora. Niektóre modele były dostępne w zasadzie zaraz po premierze (nowy Ranger), inne po krótkiej chwili (nowy burgund 41), a na inne się czeka miesiącami. A przecież BB54 z racji wymiarów to nie będzie żaden bestseller.
 4. No i pięknie! To z polskiej dystrybucji? Rzucili go gdzieś wreszcie?
 5. Fajna parka Ja kiedyś chciał dokupić EZM3 do EZM3F, tak mi się ten model spodobał, ale jednak doszedłem do wniosku, że to już by była rozpusta.
 6. Może zrobią upgrade BB58 do burgundowego z tego roku. Wtedy brałbym w ciemno.
 7. Dowiedz się najpierw, ile kosztuje sam pasek i sama bransoleta. Kiedyś zamówiłem zegarek na bransolecie + gumę. Okazało się, że odwrotna konfiguracja wyszłaby trochę taniej
 8. Zapięcie bransolety nie jest złe, ale dla mnie ma ten feler, że krawędź tego klipsa zabezpieczającego czasem wrzyna mi się w nadgarstek i zdecydowanie nie jest to komfortowe uczucie. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń.
 9. Może pomogę Skoro Moon się nie sprawdził, to nie widzę powodów, dla których ten ma się sprawdzić. Chyba że poszło o malowane wskazówki, to można ryzykować.
 10. Już jakiś czas temu straciłem zainteresowanie marką (mniej więcej jak zaczęli wszędzie ładować logo Prospex), a tu wchodzę i widzę takie cudo. Czyli jednak od wielkiego dzwonu uda im się coś sensownego wypuścić. Jak prezentuje się jakość wykonania i czy jeszcze jest on gdzieś dostępny?
 11. Nie jesteś sam Choć mogli dać sobie spokój z datą. Nie widzę, nomen omen, sensu, żeby ją tam umieszczać.
 12. Kiedyś Sinn na swojej stronie wszystkie zdjęcia miał przygotowane w odpowiedniej proporcji, tzn. porównując fotki 2 dowolnych zegarków proporcje w wymiarach między nimi były zachowane. Jakiś czas temu wszystko jednak pomieszali i teraz trudno stwierdzić czy proporcje są ok, czy nie - trzeba porównywać układ chrono albo daty. Szkoda, bo było to bardzo przydatne.
 13. Dla mnie EZM10 też był za duży (zdecydowanie wolę mniejsze zegarki, choć ostatnio noszę głównie tuńczyka), ale akceptowalny, tzn. nic nie wystawało poza obręb nadgarstka. Jest świetnie wyprofilowany i na bransolecie nie czuć było tej grubości. Myślę, że kluczowa była właśnie bransoleta. Na niej zegarek zawsze będzie się wydawał mniejszy w porównaniu z paskiem, szczególnie takim, jaki wkleiłeś.
 14. EZM10 to jest bestia. Wszystkie najważniejsze technologie w nim upchali. Miałem okazję go przymierzyć i żadna wielka łapa nie jest potrzebna! Mam nadgarstek 16,5 cm i zegar dawał radę. Oczywiście wizualnie spory, ale leżał komfortowo, głównie dzięki wadze. To jest tytan i niemal nie było go czuć na ręce. Gdyby miał 41-42 mm, to zupełnie serio bym się nad nim zastanawiał. No i najważniejsze - model już nieprodukowany, bo teraz pierwszeństwo mają masy perłowe, dziwne stopy, kolorowe tarcze, nakładane indeksy. Ech...
 15. Te nowości to takie nie za nowe. Wszystko to już było mniej lub bardziej podobne. I coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Sinn zmierza złą drogą. Tzn. dla nich może i dobrą, ale dla fanów rasowych toolwatchy, a nie świecidełek, już niekoniecznie. Ale dalej czekam na nowy EZM, bo ostatni to chyba EZM12 z 2017. Nawet nie muszą się wysilać. Po prostu niech wypuszczą to cholerne UX50 - tylko bez żadnego kombinowania z kopertą, tarczą i wskazówkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.