Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PKS

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    881
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

720 Mistrz

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Kraków

Ostatnie wizyty

1296 wyświetleń profilu
  1. Też tak miałem i w sumie dalej mam. Raz chciałbym mieć te dodatkowe cyfry, a innym razem wydaje mi się, że świetna jest ta prostota i czytelność 3F.
  2. A czym się trzeba wykazać, żeby było więcej? Chyba że Tudor idzie śladami starszego brata i nie ma szans na coś więcej.
  3. Na jaki rabat jest szansa, wchodząc do Kruka z ulicy, bez żadnych punktów na karcie? Mowa o Rangerze 36.
  4. EZM13.1 to świetna maszyna, ale jednak komfort noszenia i czystość tarczy jest nie do pobicia w EZM3F.
  5. Dawno go nie nosiłem i przyznam, że już zapomniałem, jak bardzo fajny to zegar. W ogóle mam wrażenie, że chronografy to jest wyższa półka w Sinnie, mimo że przecież zrobione na tym samym poziomie co trzywskazówkowce. Ale odczucia w noszeniu dużo lepsze. No i ten wibrujący rotor.
  6. PKS

    TUDOR RANGER 39 mm

    Świetny! O dziwo na paskach prezentuje się lepiej niż na bransolecie.
  7. Są świetne! I ten zmniejszony rozmiar. W zasadzie teraz to koperta jak w 300t pogrubiona tylko o 1 mm. Miałem inne plany, ale trzeba będzie je zrewidować. Kiedyś podchodziłem do limitki z manualnym werkiem, ale rozmiar był większy i właśnie ta konieczność ciągłego odkręcania koronki nie zachęcała. Teraz jest wszystko idealnie. Tylko którego wybrać...
  8. Ale co tu o co zahacza? Myślałem, że minutowa o sekundę, ale godzinowa przechodzi nad nią płynnie, a jest przecież osadzona pod minutową.
  9. Świetny jest, ale chyba lepszy byłby bez cyfr na bezelu.
  10. Nie, teraz mam EZM3F. Ja zegarki noszę tylko na bransoletach, więc dla mnie z założenia nie ma innych opcji Ale kto co lubi. Pod względem komfortu chyba jednak nic bransolety nie przebije.
  11. Przerabiałem ten temat, więc może podpowiem: z mojej perspektywy sinnowe 41mm zupełnie nie jest problemem (czasem wydaje się wręcz mało), natomiast guma to już trochę za dużo. Mam nadgarstek 16,5 cm (raczej płaski i kościsty) i po prostu źle się na nim guma układa, zarówno ta ze standardową sprzączką jak i dopasowana z zapięciem. Ale to może być zupełnie indywidualna sprawa. Ktoś, kto ma bardziej owalny przekrój nadgarstka i więcej w nim "mięsa", może mieć zupełnie inne odczucia. Poza tym lubię, jak zegarek lata mi po przedramieniu w górę i w dół, a nie przylega dopasowany do jednego miejsca.
  12. Pozostaje pozdrowić koleżanki i kolegów z Klubu Miłośników Zegarków Tudor.
  13. A miałeś wcześniej coś innego, czy od razy przeskok na OP? To na pewno indywidualna kwestia, ale moim zdaniem warto przećwiczyć różne opcje "pomiędzy", bo tylko wtedy się dowiesz, który kierunek jest najlepszy.
  14. Poza Warszawą Rolex jest głównie w centrach handlowych, więc dużego wyboru nie ma.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.