Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PKS

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Sorry, miał być kodeks wykroczeń, a nie cywilny. W przypadku patków i innych roleksów w grę wchodzi tylko kodeks karny, chyba że to tureckie egzemplarze poniżej 500 zł Ale to jest jakiś pomysł - zarysować i powiedzieć, że ci przykro, ale zapłacisz za zegarek.
 2. Od strony prawnej takie kwestie reguluje kodeks cywilny i kodeks karny. Jeśli uszkodzenie powstało z winy klienta, to jest on zobowiązany do naprawienia szkody. Jak do tego podchodzą sklepy to już inna kwestia, ale zakładam, że są ubezpieczeni na wypadek takich zdarzeń, bo egzekwowanie zapłaty często mogłoby być niemożliwe lub bardzo utrudnione, a do tego dochodzą kwestie wizerunkowe.
 3. Serio. Żeby przymierzyć, musisz się najpierw zapisać i odstać w kolejce, aż przyjdzie twoja kolej. Rozumiem, że w przypadku R nie jest to wielki problem, bo mało kto potrzebuje przymiarki, żeby się zdecydować (nawet nie chodzi o poziom zainteresowania ile o dobrze znane gabaryty większości modeli), ale w przypadku nowego modelu Tudora, który nie wiadomo jak leży na ręce, brak możliwości przymiarki egzemplarza z wystawy jest dla mnie niezrozumiały. Mam czekać kilka tygodni czy miesięcy, żeby się przekonać, że jednak to nie jest to?
 4. Obstawiam, że będą jakieś kolorowanki, raczej nic nowego.
 5. Chyba 14,7k, jeśli dobrze zapamiętałem. Dzisiaj widziałem, ale niestety tylko przez szybkę, bo nie dali pomacać. Zrobił na mnie wyjątkowo dobre wrażenie. Bardzo fajny kolor tarczy (taka wypłowiała matowa czerń) i pasujące kolorystycznie indeksy. Jedyne, co mi się rzuciło w oczy in minus, to dosyć wąska bransoleta w stosunku do koperty, a przynajmniej takie robiła wrażenie. Trzeba przymierzyć, żeby się przekonać, jak jest w rzeczywistości, ale ogólnie zegarek wydawał się być całkiem spory jak na 39mm. Gdyby był te 1,5-2 mm mniejszy, to nawet bym się nie zastanawiał.
 6. Jeśli ma mieć jakikolwiek potencjał inwestycyjny, to tylko jakiś vintage w dobrym stanie, najlepiej znanej marki (np. Omega). Ale nie licz na kokosy, a raczej na brak straty na wartości.
 7. Jest mały. Jeśli 39 był ok, to z 36 możesz mieć problem, ale nie musisz.
 8. Teoretycznie tak, ale wszystko zależy od tego, kto co lubi.
 9. Myślałem, że zrobili inny, bo na zdjęciach/renderach z oficjalnej strony sporo się różnią. On tak wygląda na żywo? Nigdy bym nie przypuszczał, że w odpowiednim oświetleniu ten model może dać taką barwę.
 10. O których miętusach piszecie? 36 czy 41? Ja ostatnio widziałem 41 i nie rzucił mnie na kolana. Mam nadzieję, że w 36 jest inny odcień.
 11. Na niektóre modele listy zostały odblokowane, więc pytać u swojego AD, bo sytuacja jest dynamiczna
 12. Dziwne to jest to, że na OP czeka się dłużej niż np. na DJ.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.