Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jaroslaw Jerry Esowy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3348
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Jaroslaw Jerry Esowy

  1. Dzieki za info. Czyli jak chce miec lume dobra to albo Japonia albo microbrand tylko ze trzeba sie liczyc z tymi 13 mm co najmniej grubosci.
  2. Mysle czy nie ulec tym 51 mm l2l i dac szanse Certinie DSA.
  3. Luma, grubosc, bransa i lug 2 lug max 50 mm to priorytety.
  4. A cos innego o podobnie malej grubosci ale z dobra luma? I w budzecie glyciny czyli ok 2 tys uzywka?
  5. A ja dolacze pytanie - Glycine Combat Sub z bdb czyli.mocno i dlugo swiecaca luma i bdb AR szkielka? Na bransie? Znajde taki wsrod Glycin?
  6. Ostatnio uciekl mi przez niezdecydowanie za 200$ plus vat z USA wiec nie az tyle co 2 tys ,)
  7. Kup DW albo Georgio z Armenii.
  8. To kto sie chce pozbyc "nie za miliony" granatowego np ?
  9. Juz nie chcialem byc upierdliwy, choc przyznaje ze gdyby c3 bylo bym sie nie pogniewal. Kwarc mnie najbardziej boli. Mialem kilka fajnych ale skaczaca mnie zawsze wqrwia i swiadomosc ze nie jest " wieczny" jak mechanik.
  10. Zgadza sie. To kowadlo nawet na moje prawie 19 cm w nadgarstku. No i diver musi dobrze swiecic.
  11. Ależ nosze Grand Classica i ciężko go z reki ściągnąć ale wywindował mi standardy tak że divera znaleźć nie moge :]
  12. Przeklęte Citizeny Signature. Przez to że poznalem kilka zegarków z tej linii nie jestem obecnie w stanie znaleźć sobie zegarka do 2 tyś Jedynie OS Standard Date wytrzymuje konkurencje a i tak branse ma duzo slabsza. Inne typu Certina, Glycine, Hamilton, Tissot czy nawet z Japończyków Seiko i Orient nie wytrzymują konkurencji. Nienawidzę Citizena za to ze wypuścił tak zrobione zegarki w takiej cenie. Przyznaje, żałuje że nie zrobili divera w automacie innego niż GTS, taki Courageous z mechanikiem w środku byłby ekstra. Szlag.
  13. Wiesz ze jest damska wersja tego divera?
  14. Jaroslaw Jerry Esowy

    Citizen

    Nie. Do Ciebie.
  15. Jaroslaw Jerry Esowy

    Citizen

    Ile takie cacko? Jaka ma grubosc i lug 2 lug?
  16. Nie wiem czy cena wiarygodna bo wrocil do mnie po 2 latach ten sam zegarek zal8czajac po drodze 2 lub 3 nadgarstki. Powiedzmy ze w cenie dodatku na jedno uczace sie dziecko. Kusi mnie wyprobowac z nim mesha, bylby taki prawie Breitling i pasowalby do prawie Omegi AT ( OS SD i Citek GC)
  17. Na alle jest wersja srebrna panda w przystepnej cenie
  18. Ja 18.5 i zastanawiam sie czy nie zmienic tej 42. Jedyne co mnie w niej boli to luma. Tu C1 a w nowych wypustach bgw9.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.