Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jaroslaw Jerry Esowy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3348
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Jaroslaw Jerry Esowy

  1. A ja kupilem 42 GMT ze starym logo i jutro bedzie pojedynek z Tisell Submersible
  2. Tak. Slaba nNo ale tam za wiele to nie ma co swiecić. W vintage jest lepiej.
  3. Ma ktoś tego GT w centrum Wawy "na przymiarke" ?
  4. Nie chodze ale te citki akurat maja fajne szkatuly i o ile nie podnosi to moze ceny to jego brak cene zestawu nieco obniza. Cjetnie bym go przymierzyl ale po przymiarce gts gdzie moze i fajny ale kowadlo to mysle ze i tu niestety byly by te same odczucia. A szkoda.
  5. Nie warto. Polowe kwoty moze jeszcze ale za 800 lepiej Japonczyka.
  6. Tu by raczej pasowal Hynudai Equus https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/hyundai-equus-jego-cena-jest-tak-malutka-ze-az-jej-nie-widac/q3sf4xb#slajd-2
  7. Ciemno. Dobrze ze latarka (pod) na reku znaczy.
  8. Z signature mam automat wiec trafia a na kwarc mam uczulenie niestety.
  9. Przedrostek El okresla ze Camino ( droga ) jest rodzaju meskiego. Np. El Mariachi (wiadomo kto) albo La Mujer ( kobieta, żona).
  10. Tez miale ten model. Taki biedaTH ale bardzo fajny.
  11. Szkoda ze w zasadzie to nie ma lumy bo to co tam jest to wstyd dla divera.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.