Mysle ze problemem.moze tu byc narzad wzroku. Dla kogos ze zdrowymi oczami swiecenie Tisella bedzie swietne a dla kogos z oslabionym wzrokiem nawet "wiadro" lumy c3 moze byc za malo.
Submersible ma lepsza lume od SKX. Mialem oba w tym takze razem. Na punkcie lumy w diverach mam ze tak powiem lekkiego fiola i z Seiko jedynie Monster ale on jest brzydki, Sumo ale za duze i Stargate mnie zadowolilo.
Szkoda. W tej cenie Certine DS Action na powermaticu czy chocby uzywanego Hydroconquesta sie kupi ze o calej masie microbrandow nie wspomne. Ciekawe co na to Wroclaw. Czy tez pojda ze swoim nurkiwm w ta cenowa strone.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.