Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jaroslaw Jerry Esowy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3348
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Jaroslaw Jerry Esowy

  1. Taki rownolatek sie trafil. Do tego i miesiac sie zgadza. Szukam do niego bransy w typie oyster jak w katalogu byl albo jubilee. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  2. Moze zle napisalem bo kilka sie przewinelo. Poprawnie bedzie - jedyne Seiko Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  3. Oboje na swiat przyszlismy w tym samym miesiacu i roku. Premiera. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  4. Kutna jest za 2 w Warszawie nieco poharatany. Kusicie. Ale musislbym ze 3 spieniezyc zeby budzet dopiac Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. Pozdrowienia ze Stolicy Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  6. Koreańskie trio Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  7. Jaroslaw Jerry Esowy

    Casio do kwadratu

    Panowie mam gw7900 ale ciut duzy mi sie wydaje. Kakiego kwadrata poszukac? Zeby mial wave i solar. I w budzecie byl zblizony. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. Na tym forum znajdzie sie kilkunastu. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  9. Równolatek. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  10. zgadzam się, nawet moje zdjecie nie moze tego za bardzo zepsuć Jest fajna recenzja tego modelu na naszym forum.
  11. W tonacji blue Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  12. Jaroslaw Jerry Esowy

    Citizen

    Tak. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  13. Tez go lubie. Tytan, perpetual, dobra luma i trafia w indeksy i wyglada jak Omega Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  14. Tytanowy Obywatel Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  15. OS Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  16. Ostatnio czytalem ze to kosmiczna rakieta. Jest na fotce Hermaszewskiego. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  17. Pomalu zaczynam rozgladac sie za nastepca mojego Hyundaia i30 cw. Wprawdzie nic mu nie szwanjuje ale ma juz 8 lat i pora na zmiany. Mysle o kolejnej i30 alw moze cos innego? Dla rodziny 2+2. Najchetniej jak obecny benzyna z moca powyzej 120 KM klimatronik itp. Znajde cos nowego i godnego uwagi w budzecie ok 60 tys? Oboje z zona wysocy jestesmy. Ja prawie 2 m a zona poad 180 cm. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  18. Przeczytalem wszystko Whartona co wydano w PL. Ptasiek, W ksiezycowa ... zgoda. Spoznieni kochankowie nie dla mnie. Najbardziej ruszyly mnie jednak Niezawinione śmierci. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  19. Gang Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  20. Nie. Mialem na mysli Orient Star Standard Date. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  21. Biorac pod uwage ze pol roku temu na CW byl za 350 € cena nie sklania do zakupu Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  22. Nie ma SAR i dziwi mnie wybor. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  23. Ciesze sie ze jest jak dla mnie za drogi Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  24. Dokladnie ta sama sztuka ktora puściłem "w swiat" jakiś czas temu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.