Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

emiel

Użytkownik
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

emiel last won the day on June 20 2017

emiel had the most liked content!

Community Reputation

1,675 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Loay
 • Hobby
  Niekonwencjonalne metody chłodzenia komputerów ;) podróże, zegarki mechaniczne.

Recent Profile Visitors

1,778 profile views
 1. Wziąłem może z 15, kolejne 15 kupiłem w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy jestem z dala od żony stąd tajemnicze rozmnożenie będzie trzeba tłumaczyć. A zegarków zawsze biorę więcej, bo to średnio 4 miesiące poza domem (W Europie dużo łatwiej mi kupować zegarki i nie chodzi tylko o panią domu i budżetu, ale bardziej o fakt, że tam by dostać się do AD muszę wyprawę z jednej wyspy na drugą organizować, z drugiej na trzecią - i najczęściej nocka w hotelu przed powrotem. Tam AD jest przy okazji kiedy akurat muszę po coś innego się wybrać, po same zegarki to by mnie kobita wysłała, ale w jedną stronę chyba :D)
 2. U mnie natomiast potwór wieczorową porą
 3. No zmusili mnie. Seiko robi taką kaszanę, a już szczególnie z tymi ostatnimi pseudomonsterami, że to się w głowie nie mieści. Seiko, jak nie kupowałem używanych zegarków, tak zrobiłem to po raz pierwszy. 61 w kolekcji i pierwsza używka. Pomyśleć, że jak kupowałem w sklepie wąpierza chyba w 2014 jakoś, to ten też był na wystawie. Byłem głupi, to teraz trzy razy więcej za używkę, ale nadzieję na powrót do prawdziwych Monsterów straciłem. Bransoletę przerzuciłem na wąpierza, a pomarańcza dostała Bartona elite.
 4. Z osą na dzień dobry
 5. Dawno już nie zakładałem diverów Seiko. Wąpierz.
 6. Tęsknię za moim Muhle 29er, który jest po drugiej stronie kuli ziemskiej aktualnie, więc pocieszam się chwilowo tym co mam pod ręką, czyli Edek w gaciach, przypominający mi kolorystycznie w/w model Muhle
 7. Tani Edek, a sekundnik trafia w indeksy. Nie to co ekhem, Seiko.
 8. Koval - nie Al - oczywiście. Pewnie mieszkasz w Polsce, to podam namiary na polski sklep, ja kupowałem w innym kraju, ale od producenta To seria Elite od Bartona. W tych pieniądzach to najlepsze jakościowo gumy, no i wizualnie robią mega robotę. Mam już 6 takich gum (4x20mm, 1x19mm i 1x22mm), ale planuję kolejne. Generalnie wszystkie divery jakie mam na gumach, docelowo chcę mieć na tych Elite. Patent z dziurką w drugiej szlufce na zatrzaśnięcie paska przypadł mi mocno do gustu. Najwygodniejsze i najładniejsze gumy u mnie w kolekcji, do tego relatywnie tanie. Poniżej link do polskiej dystrybucji https://www.amazon.pl/Barton-Elite-silikonowe-paski-zegarków/dp/B07NDN98TF
 9. Hejka. Bezel w niebieskim tytanie jest czarny, w przeciwieństwie do zielonego tytana, gdzie bezel jest w kolorze tarczy. Szczerze, to wolę czarny bezel i w zielonym też bym tak chciał (za dużo jednolitego koloru). No to myk, zbiorowe zdjęcie gaci full lume cieszy niesamowicie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.