Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tombla

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    658
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tombla

  1. Uuuuu... i od razu z Aquaracer. Gratki , fajny. Niech bateryjka cyka
  2. Ja mam Taga... a Orisa będę Na początek tylko Tag jako świetny jak dla mnie EDC tylko ja świadomie wybrałem wersję 41 mm. I zmienia fantastycznie kolory... od niebieskiego przez granatowy do prawie czarnego.
  3. Trudno nie kupie Hirscha... Nadal szukam.
  4. Tez mi chodził po głowie... Ale ostatecznie I'm blue
  5. Jest super. Ale czasem mam chęć na inny widok, na inną porę roku.
  6. Przeca napisałem, że rally i zwierzęta odpadają. Myślałem o czarnym z niebieskim szyciem lub jasny brąz lekki zamsz.
  7. Dobra myślałem, że sobie poradzę ale temat mnie przerósł. A raczej mnogość pasków. Więc krótko szukam paska dla tego "jegomościa". (typ rally i kroko - wszelkie zwierzęce motywy odpada) Kolor i właśnie jaki ? Może ktoś ma zdjęcia na pasku koniecznie skóra. Z góry dzięki za wszelkie propozycje. W internecie zdjęć na pasku jak papieru toaletowego w sklepie.
  8. I tu sie zgodze w 100% Najlepiej tloczenie w stylu zolwia z certiny... Mocne. A tu odnosi sie wrazenie jakby mialo sie zaraz zetrzec. Chyba 500 z gumowym bezelem miala mocniejszy grawer.
  9. Mialem F1 chrono na prad. 2 rozne zegrki. I zamiany nie zaluje.
  10. Poki co pozytywne. Bransa czasem lapie wlosy. Ale mega wygodny. Na moim 17 cm nadgarstku lezy idealne. Dobrze, ze nie wybralem 43mm. Super wykonany. I wyjatkowo płaski.
  11. A moze ktos z Was ma ochote na Pan Europa ... w dobrych pieniadzach bedzie
  12. Dziś leci do zegarmistrza. Zobaczymy. Szkoda że w KRK nie bywam... Dzięki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.