Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tombla

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    658
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tombla

  1. Pytaj podpowiemy 😁 Pozycje opanowane perfekcyjnie 😁 Z ważniejszych kwestii: Ustawiamy godzine tylko do przodu. Ja moje automaty nakręcam jak sie zatrzymają max 10 obrotow koronką, reszta sam musi sobie radzic. Oczywiscie zgodnie z ruchem wskazówek zegara nakrecamy. (Szczerze nawet nie probowalem nigdy inaczej) Osobiscie unikam odkladania zegarkow w pobliże duzych magnesow (zdaje sie ze mam same odporne na dzialeanie ale w glowie cos siedzi i nie robie tego) Z wyczuciem zakrecam koronke i chyba z tym najbardziej uwazam.
  2. Poniedziałkowa akcja 😁
  3. Wlasnie ta lupka. Mialem stenka to usunąłem. A teraz bez lupki ani rusz. Dobrze ze Aquaracer chrono mam z big date. 😁 w innych juz nawet daty nie ustawiam. Kwarce sa bez lupki jakoś tak mi swita.
  4. Długo się wahałem pomiędzy czarnym a niebieskim, wielkości 43 czy 41. I jakoś dzieki kolegom wybralem właśnie tego. I poki co jest zegarkiem z najdłuższym stażem 😁 Były chwile zawahania i pomysły o zamianie ale na szczęście w porę poszedlem po rozum. Ref.WAY211C.BA0928 Ok. 46mm. I jest cholernie fotogeniczny 😊 Jak się pojawi chwila słabości wyląduje na bazarku 😉
  5. Jak sobota to musi byc nuras. Z pożółkłym bezelem chyba na nutę Omegi 😉
  6. To nie przeczytasz 🤣😊👍
  7. Fajny Ale ja z głośnikami to uważam 😉
  8. Najlepiej wypróbować. Jest tu tyle osób znajacych temat , że nie powinno być problemu ze sprawdzeniem.
  9. Ja bym odpuścił ta Kona. Kaseta tył ma 8 przełożeń. A przy kole 29 to ciut mało. I bardzo podstawowy osprzet. Uwazam że można coś lepszego znaleźć. Wolalbym używany chociazby taki https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski-kross-level-5-2019rok-29cali-kola-CID767-IDGDBJR.html https://www.olx.pl/oferta/rower-meski-mtb-29-trek-x-caliber-8-CID767-IDJiZ6Q.html
  10. Jak dla mnie niebieskiego musisz pod kolor auta a najlepiej Aquaracera 😊👍
  11. Znów się pojawił tym razem Lublin. https://www.olx.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-calibre-5-CID87-IDJev9m.html
  12. Zdjety tylko do zdjecia 😄
  13. Zaje.... jest carrera a Hdd czy Ssd to tylko praca.
  14. Niebieski poniedziałek 😉
  15. Wiadomo bo Twój 👍😊🍺
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.