Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Widzę, że szykujesz się z rowerem w las i raczej w dół ( zjazdy) ... :) Wszystkie wymienione wyżej rowery, to maszyny do ostrej jazdy i raczej w dół i loty.. Ale podjazdy i asfalt... Tam dadzą wycisk jak nic Ale jeśli o to chodzi, to śmiało Ciekawe endurasy, to też GT Sanction
  2. Dziwny serwis... Nie robią bo co? Dobry serwis żadnej roboty bać się nie powinien.
  3. Metrowe dropy, to jest za dużo na taki rower. Szerokość kierownicy, to sprawa natomiast bardzo mocno indywidualna. Największe dropy jakich ja się nie boję na moim GT, nie przekraczają 40 cm. Resztę mijam
  4. No dropy na xc, szczególnie jak jakieś duże ( a jakie są? ), to ciężka sprawa. A ból rąk w terenie można zwalczyć lepiej biorącym widelcem, lepszymi gripami, czy rękawicami.
  5. Czyli mamy dwa potężne enduro i przyzwoite xc Nie dostajesz na zjazdach od nich?
  6. Ładny rowerek. Dziś pierwsza jazda bez dętek, inne wrażenia zupełnie, rower inaczej przyspiesza . Opona maxxis crossmark po asfalcie idzie całkiem dobrze.
  7. Przednie koło pożegnało się z dętką Cała operacja trwała 10 min. Siadło za pierwszym razem. Jutro tył Z tyłem również sukces.
  8. Produkcja na Tajwanie, więc pewnie nie
  9. Topeak joe blow booster. Kawał sprzętu, prawie trzy kilogramy wagi. Maksymalne realne ciśnienie 11 bar. Bardzo porządne wykonanie, nie mam się czego czepiać. Jedyny minus z to cena. Pompka stanowi idealne rozwiązanie do opon tubeless.
  10. Przy tej klasie widelców, to dla rąk dobre chwyty dadzą więcej niż widelec
  11. No właśnie podjazdy, taki rower będzie lekko bujał zawsze i sztywność boczna tylnego trójkąta też mniejsza także jak lubisz trasę asfaltem zrobić, to też nie bardzo, bo będzie oporować jeszcze bardziej. Jeśli będzie teren tylko, to bierz śmiało. Ja lubię mieć rower w miarę uniwersalny, sztywniak, do wszystkiego. Full, na jazdę asfaltem, to ni pies ni wydra. Ale za to terenowe zjwzdy..... Tu ful pokazuje możliwości.
  12. Musisz wiedzieć, czy chcesz fula i uznajesz ograniczenia takiego roweru, kosztem korzyści jakie daje. Na moje warunki ful odpada, albo musiał bym mieć dwa rowery, co też odpada.
  13. Nie moczć. Wyszejkować energicznie. Potem przetrzeć i mocno nasmarować i wytrzeć nadmiar smaru. I benzyna jest wielkokrotnego użytku spokojnie.
  14. Pięknie! Benzynę przesącz przez szmatke i będzie na następny raz. Pora rozbierać dalej i się tego nie bać.
  15. Mieszanka acera/ altus, acera / alivio, to nie będą jakieś top grupy, ale to będzie działać i to dobrze. Co do widelca, to warto się pobawić w taką podmiane.
  16. Można zrobić myk i widelec kupić osobno. Nie są to duże koszty. Jakiś accent na przykład.
  17. A nie jeździ w jakimś dh? Albo enduro? Wtedy rower trzeba dość konkretny.... Nie no sorry... Nie mogłem się powstrzymać Jak wszystko oprucz xc i szosy
  18. Jeśli z przodu będzie korba z jednym blatem, i z tyłu biegi w piaście ( a taka kombinacja jest najczęściej) to na wyprawy z podjazdami to będzie mało. W takim razie szukać jakiegoś 3x8 lub 3x9.
  19. Szału ni ma. Szukał bym coś na sztywnym widelcu, to to pierwsze. Duża oszczędność wagi będzie. Co do napędu, to ważne żeby był pełny shimano. W tej cenie, to acera pełna luba acera zmieszana z alivio, stawiaj na heble obręczowe w takim rowerze. Może się też zastanowić nad biegami w piascie.
  20. No zwykłe dętki, też mam stacjonarke, stare beto na wykończeniu. Jak mi przyszło napompować oponę mtb 2.25 sztuk dwie, taką machawką podręczną, to myślałem, że ducha wyzionę... Dlatego polecam coś stacjonarnego. Wygoda, po prostu , nawet lidl, bo wiem, że dobre ( swoją drogą zapomniałem o niej) . A do jazdy, to warto, a wręcz trzeba mieć coś na awarię. I tu twoje wyższe propozycje idealne
  21. Pisałem wcześniej. Podstawowy topeak stacjonarny ~ 150 zł. Dobre pomki stacjonarne sks w granicach 100 zł W coś takiego bym celował Osobiście nie widzę sensu męczyć się w domu taką małą, jak cena podobna.
  22. Kaido, ale my o stacjonarnej mówimy Idze do mnie taka jak na filmie pokazana Ale jak się nie bawi w tubeless to ona nie ma sensu, tylko zwykła. Jeśli chodzi o pompkę podręczną, to rok używam lezyne co2 Dwa razy używałem w trasie, wygodnie strasznie, rekompensuje koszt naboji
  23. O to to. Pamiętaj aby raczej unikać ustawiania łańcucha pod dużym skosem. Ale tak jak suqub pisze, żeby nie ocierało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.