Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Chodzi o trymowanie. Manetka pewnie ma funkcję " pół biegu " Nie przesuwa prowadnika do zmiany biegu, tylko mniej. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. No ten topeak z komorą pod tubeless, to jest świetna rzecz. Bontrager też taką ma. Zwykła pompka, żeby była dobra, to 150-200 zł i będzie świetnie. Topeak robi dobre pompki, a jak klasa, to lezyne.
  3. Tubeless redy. i baaardzo pozytywne opinie o niej. Wersja pierwsza nie jest tr. Na tył to ją można montować na dwa sposoby, tak jak na przód, i świetne hamowanie i trakcja, albo odwrotne i ciąg jak w czołgu, ale ciężej idzie. Rodzice zrobili mi prezent. Pompka idzie
  4. http://cloud.tapatalk.com/s/589b27ebbfe84/DSC_0068.JPG
  5. Ursus? To tylko Buldog https://olxpl-ring02.akamaized.net/images_tablicapl/446845503_2_261x203_ursus-c45-lanz-bulldog-przednia-os-dodaj-zdjecia.jpg
  6. O cholera... Autokorekta mi błędy wrzuciła.... Już pokornie poprawiam.
  7. Bagażnik bardzo dobra rzecz. Wozić rower w bagażniku jest dość upierdliwe... Jak z kołami to muszę siedzenia składać.
  8. Bagażnik? Znalazłem idelaną pompkę do systemu tubeless. Tylko droga strasznie... Ale będę zbierał założę moim starym beto, a potem będzie ta http://www.bikeman.pl/topeak-pompka-podlogowa-joe-blow-boster-pompka-z,3,17896,19041
  9. O kurde... Tak czytam... I wychodzi moja amatorszczyzna na temat szos... Wiedza tylko teoretyczna :) e mtb już trochę prakryki na średnim szczeblu mam. Trzeba by założyć drugi temat: zawodowcy a my amatorzy zostajemy tu ;)
  10. Nie będzie. Z opisu wynika, że masz kasetę 9s ( 9 zębatek) . Musisz założyć kasetę 9s i łańcuch 9s. Polecam coś od deore wzwyż. Do mtb to ma być? Na allegro znalazłem.... Chce ktoś Mercedesa? :) :) :) http://allegro.pl/mtb-26-mercedes-alurama-shimano-alufelgi-2x-tarcza-i5634151997.html?reco_id=56395c0a-eca4-11e6-a22c-56847afe9799&ars_rule_id=201 Popatrzcie na cenę tego cholerstwa, przecież za tyle można kupić normalny rower...
  11. Ale pilnuj co by go nie zapuścić
  12. Suqub, rzebałeś jeszcze coś przy swoim rowerku?
  13. Szef, no to trochę dawno. Masz rację co do węgla tu. Ale odporność na uderzenia punktowe, na przykład jak przy glebie w coś rąbniesz, ma większe alu no i scisk. Ale to już inna para kaloszy. Rama alu jak moja, czyli nie demon lekkości będzie prawie zawsze mocniejsza niż karbon, a wycieniowana do granic no to wiadomo. Z tymi pineskami to takie typowe wredne celowe działanie... Jeżdżą po tym lecie xc amatorskie, a także na rowerach enduro gości widać, czasem jakiś pseudo zjazdowiec... I ludzią przeszkadza nie wiadomo co i sypią i deski z gwozdziami zostawiają.. Teraz jak tam jadę, to najpierw spacer po trasie. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  14. A mnie na karbonie Alu mi leży, i ta sztywność boczna, a ciężar? Około 12 kg teraz, a na tubelessach i oponach zwijanych trochę zejdę, dla mnie ideał. Pancerny rower na wszstko. Tylko,ja się nie ściągam, a jak już to tylko dla funuw amatorskim maratonie, a tak to lubie poszaleć po lesie i trasy asfaltem też lubię Gdzieś na tej stronie jest:) zerknij sobie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89498-jakimi-rowerami-jezdza-czlonkowie-forum/page-290
  15. Jak w wielu markach. Ja mam samą ramę. Avalanche. Resztę dobierałem sam. Rama też nie przypadkowo, nie jest jakaś zarąbiście lekka, to mi nie potrzebe, ale sztywność boczna i wytrzymałość... Bajka.
  16. Bardzo ładny osprzęt. Miło zobaczyć jakąś mniej oklepaną markę. Ja z moim GT jestem chyba sam ty z feltem możliwe, że też Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  17. Felcik... Jakie heble i jaki napęd?
  18. Nic z tych rzeczy, to był pierdzielony pech.., Raz w lesie były celowo wysypane pineski na trasach reszta to miasto, zawsze coś wbite. Raz na mieście wbił mi się kawałek metalu.... Tylko jedna sytuacja z dobiciem. To było na praktycznie nowych smart samach Ja mam pompkę co2.
  19. Jak ja łapałem po 8 kapci w dwa miesiące, to uważam, że warto łatać. Ale teraz już się żegnam z dętkami.
  20. Wcale nie koniecznie do wymiany. Można łatać. Mogło być za małe ciśnienie i dobiło ( będzie widać symetryczne cięcia na dętce), mogłeś przyciąć przy zakładaniu i w trasie poszło, a może po prostu na czymś przebiłeś.
  21. Tam gdzie ja rowery składałem i serwisowałem zanim się sam za to wziąłem, to wiem, że robią.
  22. A to mnie nieźle zdziwiłeś, że di2 jest mało dokładnie Opony zamówienie : Maxxis crossmark 2.25, 60 tpi, exo, tubeless redy, zwijane.
  23. Di2 i ty to badziewiem nazywasz? Wstydź się
  24. Nie uznaję audiobooków... Ale to moje zdanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.