Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Dziękuję. OS już ze mną prawie drugi rok. Z burzliwą historią ( zaliczył paskudny upadek, pękła tarcza, ale został naprawiony. W dziale japońskim jest wszystko.)
  2. W tym sezonie testuję pełne rękawice.
  3. Tacy właśnie ludzie psują opinie w rowerzystów.
  4. Tylko nie DOT. DOT jest w avidach, formulach, hope... Ale nie w shimano, magurach i tektro.
  5. Masz na 99 procent żywiczne. Kup płyn, ten litrowy się opłaca. I lejek shimano. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości pisz pw. Broń Boże nie DOT!! Zepsuł byś heble. Olej mineralny shimano!
  6. Wycie w klockach metalicznych jak są mokre, to niemal norma. Z tego co piszesz, to zapowietrzone na 100 %. Trzeba przelać.
  7. Pasowało by. Te heble jest relatywnie łatwo zagotować i one nie lubią mrozu. Puchną. Hebe shimano, to się od deore zaczynają.
  8. Przegrzałeś je ( zagazowałeś) prawdopodobnie. Trzeba by je przelać. Xt czy slx z metalicznymi okładzinami i tarczami najlepiej xt na pająku będą stanowiły świetny zestaw. Ja tak jeżdżę: heble xt z metalikami, tarcze xt u mnie 160 ( tobie polecam większe do fulla).
  9. Te heble są identyczne niemal. Zaciski to to samo kropka w kropkę. Do slx można dać śrubkę, jest gwint. Regulację tłoków w klamce slx też można odblokować.
  10. Grupa deore zawsze była fajna. Heble polecam slx lub xt. Stare lub nowe. To są mocne heble.
  11. W sportach mimośrodowy chodziło raczej o łatwe modyfikacje z jednym blatem z przodu lub montaż singla.
  12. Jedno mi się tam podoba. Mimośrodowy suport w tym ostatnim
  13. Projektanci GT w przeszłości brali mocne rzeczy ... https://www.bikerumor.com/2017/02/24/cannondale-headquarters-tour-part-3-insane-gt-prototypes-concepts/
  14. Marka dobra, osprzęt dobry. Ale niech się mądrzejsi ode mnie wypowiedzią. Ja siedzę w amatorskim mtb
  15. O jamis. Mój brat miał podstawowego mtb jamisa. Ukradli mu... A fajny był.
  16. Ja bym kupił coś tańszego, ale na dobrej ramie... Jeśli bym się nie wkręcił, to by poszło do ludzi. A jak bym się wkręcił, to bym ulepszał, wiem, wyjdzie drożej, ale frajda i doświadczenie z mechaniki przy własnym rowerze bezcenna.
  17. To prawda. Te ich zawody rowerowe czy te skoki czy zjazdy... Jak się wyglebi, to tylko na dawce organów..
  18. Prawda. Ja nie widzę charakterystycznego bujania dla kręcenia na stojąco. Moim zdaniem nie dokręcał. Ale mogę się mylić.
  19. Trudność tej trasy jest straszna... zawodnik ma ogromne umiejętności i nerwy ze stali. Ale czy wszystkie klepki? Ogromnie ryzykuje.
  20. Ja dziś tylko 15 zrobiłem... Ale zrobiłem Nie mam czasu na jazdę teraz. Wakacje będą, będzie konkretniejsze kręcenie. Tubeless trzyma, nie było dopompowane, a nawet trochę ciśnienia odjąłem.
  21. Przy karbonowych obręczach, to tarcze mają sens. ALE jeśli jeździmy sami lub nie jeździmy w peletonach. W peletonie to tarcze stwarzają zagrożenie.
  22. egzo18

    Wybór pióra.

    Frontier mi się w rękach sypał. Nie polecam i tyle. Ale może taki mi się trafił.
  23. Napisz do sklepów cekaus lub konceptus. To są spece niesamowite. Jak nie mają to pomogą i nakierują
  24. Wiatrówka, ale świetna. Replika makarova, produkcji baikał. W tej samej fabryce, co oryginał. Wykonana z porządnej stali, a nie z gównianego stopu. Rozkłada się jak oryginał, manipulatory takie jak zwalniacz zamka, czy bezpiecznik działają jak w oryginale. Strzela kulkami bb. dużo frajdy daje. Celność dużo mniejsza niż moje hw 77 lub crosman. Ale daje ogromną frajdę. ://cloud.tapatalk.com/s/58adf440dad4c/DSC_0070.JPG Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  25. A to jasna sprawa, że rower dopasować trzeba do stylu i preferencji jazdy. Ale spróbuj przejechać się na alu xc z jakimś foxem, rebą czy epiconem. Poczujesz kolosalną różnice
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.