Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Ja tego nie czytałem. Mam kilka półek literatury fantazy. Kilkadziesiąt tomów, oczywiście to nie jest ozdoba. Wszystko przeczytane Mogę polecić wiele książek tego gatunku.
  2. Metro 2034 za połową... Inne, ale czy gorsze? Nieee po prostu inne, autor wprowadza inny klimat. Perspektywe dwóch skrajnie różnych bohaterów... Starego Homera i nastoletniej Aleksandry. To się czyta dobrze.Nie jest to Tolkien, czy Sapkowski, ale źle nie jest. Moim zdaniem warte polecenia, ale nie jako pierwszą lekturę z gatunku fantazy Jeszcze 2035 i na półce czeka trylogia Igrzysk Śmierci
  3. Jak się za niego wezmę, to będą fotki
  4. egzo18

    Wybór pióra.

    Nic konkretnie. Ogólnie pisze.
  5. egzo18

    Wybór pióra.

    Eeee tam... Piloty fajniejsze, a najfajniejszy to jakiś staruszek.
  6. egzo18

    Wybór pióra.

    Od ładnie piszącego flexa, to wzroku oderwać nie można. Pelikanem sobie mogę trochę poszaleć, ale już calepessem nie stalówka co prawda 18k, ale konsteukcja pióra wiadomo jaka ... Chodzi za mną i śledzi pilot falcon, albo justus znowu... ( ale pióro użytkowe, to pilot capless zawsze)
  7. egzo18

    Wybór pióra.

    Mizernie.. Pelikanem 205 więcej zdziałam. Spodziewałem się lepszych efektów. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  8. egzo18

    Wybór pióra.

    Tak myślałem. Pomyśl sobie jakie by to były giętkie jak by były 14k lub 18k przeszedł byś z ef do bbb. A ile realnie z tych flexów można wyciągnąć? ( rozpiętość kreski) Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  9. egzo18

    Wybór pióra.

    Czyli dobrze mi to na flexy wyglądały. A jaki materiał stalówek?
  10. egzo18

    Wybór pióra.

    Czy to nie są aby flexy? Czy stuby?
  11. Zabijanie czasu w niedzielę. Bębenek i redukcje pod qr9. Dt swiss 370.
  12. Obawiam się, że przy takiej dwupółce mogło by mi coś strzelić... ( rama oczywiście) A teraz poważnie. Serwis dołu to kilka razy w sezonie ( w zależności od warunków jazdy) należy zrobić praktycznie w każdym lepszym widelcu. A tak się dzieję jak się to zaniedba. Uprzedzam, to nie mój
  13. Szkoda, że Szajbajk zamyka grupę, byłem w niej od miesiąca...
  14. No ht GT, (alu) nie jakiś demon lekkości, ale sztywność i odporność jest piękna. A z tą półką... To bym się kłócił... Kultowy Zaskar, ale i tak jestem zdania, że należy porównywać konkretne modele różnych marek, nie całe marki.
  15. Święte słowa Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  16. Myślę, że tak się nie da. Za dużo tego.
  17. Aa ok. Ciekaw jestem co Radical napisze, generalne te ramy są bardzo sztywne i wręcz pancerne Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  18. Ale co nie widać? Ja pytam o mtb. Warto usłyszeć opinię bardziej zaawansowanych. Ja mogę jeszcze polecić superiora.
  19. Radical, a o GT co powiesz? O ramach
  20. Ja tych gości z bikestacji zabiję... Nie dość, że czekałem na zamówienie półtora tygodnia... To zamiast przedniego błotnika przysłali mi tylny... Mają przysłać kuriera z zamianą.
  21. A oczywiście, ale to szosa raczej :)
  22. Dyna sys ma inny ciąg niż niższe grupy, ale czy 1do 1?Masz trzy blaty z przodu, to pasuje dać długi wózek, ale to można policzyć. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że pełne grupy shimano od deore wzwyż, działają naprawdę wspaniale.
  23. Oba slx, to jest jedno i to samo. Mam te starsze, bardzo dobrze chodzą. Są dwie filozofie kolarstwa sram lub shimano.... Tak jak u nas, Japonia, czy Szwajcaria Jednego od amerykańców unikać, to hebi avida... Sypią się na potęgę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.