Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Owszem za mało. Jestem tego samego zdania. https://s.graphiq.com/sites/default/files/796/media/images/_6583478.png
  2. Są takie porównania. Generalnie sram nie jest kompatybilny z shimano. Takie życzy oczywiście jak korba, kaseta łańcuch można mieszać. Nie połączyć manetek shimano ze zmieniarkami srama i odwrotnie.
  3. Bo shimano jest popularne. Sram, też dobry, taki x9 na przykład. Radical, czyli nie robisz sam, to mi nie pomożesz. Ale dam se radę Napędy 1 na x to już są napędy mocno dedykowane do warunków, stylu... Nie moja bajka. 2x10 ideał dla mnie. Jutro będę miał olej motorexa 10w i smar sram butter jeszcze smar do komory powietrznej. Serwis dołu widła zrobię jak zacznę jedzić i tak po 30h jazdy, cyklicznie, serwis góry i dołu po sezonie.
  4. A masz może jakąś instrukcję rozbiórki tłumika oc z foxa?Bo rozumiem, że jak masz to samo, to z tym tłumikem ( powtarzam, bo mi ten post zaginie )
  5. To trzeba dbać do własnych potrzeb. Ja przy kasecie 11-36 mam blaty 24-38. Na zjazdach dokręcałem do 60km/h. Na podjazdach jeszcze mi zębatek czasem zostaje. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  6. Bardzo sobie chwalę 2x10 za jego możliwości.
  7. W sprzęgło warto się bawić. Przy przejściu na 10s, również warto przejść na korbą o dwuch blatach.
  8. Kalkulator kalkulatorem... A przymierzyć i tak warto.
  9. Kasetę to nawet deore i dobrze będzie. Wyżej to się tylko wagą różni
  10. Łańcuch absolutne nie obsłuży. Musi być dedykowany pod odpowiednią ilość biegów. Ale może Ci kaseta 11s nie wejść na bęben.
  11. M 7000, czyli 11s, może nie dać się wyregulować pod 10 s. Może być inny ciąg, ale to tylko domyślam się. Bo 10s slx rd i podobne nie da wyregulować pod 9s. Inny ciąg. Także załadowanie kasety 11s, pod bębenek 10s może być problematyczne. Standardowo na bębenek wchodzi 8,9,10s. Rd poleam. Manetka xt ma natychmiastowy zrzut. Bajer, ale fajny.
  12. Ja zanim przesiadłem się na slx, to długo męczył alivio na tyle. Też dobrze chodziło.
  13. A no tak Ale shimano to taki twór, że nawet acera jak jest sucha, to lata perfekcyjnie ( tylko przerzutką trochę miota) Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  14. Na deore już się można z powodzeniem ścigać Ja męczę od 1500 km zmieniarką slx, tą rd. Żadnych zastrzeżeń nie mam. Na napędzie więcej błota niż smaru, a to lata jak by czyste było W slx dokręcisz sobie sprzęgło i usztywnisz jeszcze bardziej, choć uważam, że nie trzeba. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  15. W nowych grupach przerzutka xt jest twardsza od slx. Tak jak powiedział Danielski na filmie.
  16. Nowe slx i xt, to jest system 11 s. Mają błąd na stronie Tak jak mówi Szajbajk, praktycznie jedno i to samo. Jak chcesz bawić się w 10s, to stare slx. Czyli RD Kaseta ( mówię na przykładzie starej grupy 10 s): slx ma 3 koronki na pająku alu, xt ma 6. Różnica w wadze. Największe różnice pomiędzy nowym slx i xt to manetki, tam samo jak w starych grupach.
  17. A masz może jakąś instrukcje rozbiórki tlumika OC z foxa? Bo generalne to wiem, ale wolę się posiłkować czymś Bo rozumiem, że jak mamy te same widły, to u ciebie jest folat evo 32 OC. Robiłeś go sam?
  18. Dobrze wyczuwasz. Porządne narzędzia za normalne pieniądze. Mam ich centrownicę i te dwa pokazane wyżej. Gdybym odkrył tą markę wcześniej, to całe wyposażenie warsztatu by bazowało na bitulu. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  19. Pokaż ten felerny ustnik. A mi takie rzeczy przyszły : Wybijak do foxa i rozpierak do tłoczków
  20. Prawie takie same... 27,5 Reszta się zgadza i on jest pod qr9
  21. Dobrze mówisz. Ja sam też rower składałem. Wszstko alu, dla mnie ideał, nie waży zbyt dużo, ale i nie super mało. Pokazywałem już kilka razy, ale co tam.. GT Avalanche custom Teraz jeszcze dostał inne siodło niż to tu I będę się szykować do samodzielnego serwisu widelca ( to była jedyna rzecz jakiej się bałem z serwisówki) Czekam na parę zabawek - motorex 10w, smar sram butter i parę drobnych narzędzi jeszcze Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  22. Ło panie... Toż to będzie jak samochód kosztowało ( Jak uważasz że można, to podaj ile ) Wyścigowy sprzęt, do codziennej jazdy to nie koniecznie
  23. Piękna ta szosa... Pokaż z bliska górala
  24. egzo18

    Wybór pióra.

    Miałem frontiera.... Co mi to pióro nerwów zjadło... Może tylko mi się takie trafiło, ale czytając o nim w sieci doszedłem do wniosku, że nie tylko mi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.