Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. Jorguś77

    Orienty forumowiczów

    Nowy pasek doszedł, i wyglada całkiem całkiem
  2. Histori nie znam, wiem tylko ze tyka w niej Eta 2788
  3. Witam koledzy Kupiłem takowa glicynke, jest w drodze, jak przyjdzie muszę się nią zająć,czy to był rozsądny zakup ? Dzięki za wszystkie poglądy
  4. przed chwilą mnie jeden kolega prostował itwierdząc że nie pasuje na nato
  5. Moja Stowa gotowa, zegarmistrz zrobił co w jego mocy, a był zachwycowny werkiem, wg jego wypowiedzi była pierwszy raz otworzona
  6. Jorguś77

    Orienty forumowiczów

    Tak L2L to 50 mm, coraz częsciej bije się z myślą o oddaniu go w dobre ręce, niestety rzadko go noszę
  7. Witam, Czy ktoś z was miał w X Wind'zie założony pasek od Hirsha : Heavy Calf Może macie jakieś zdjęcia, tak się nad nim zastanawiam Pozdrawiam Jurek
  8. Tylko przegląd ewentualnie czyszczenie, Niestety może się nie udać przed świetami Ale jak będzie gotowa to się pochwale
  9. I dotarła, trochę mała bo średnica 32 mm I nawet chodzi, w poniedziałek oddaje ja do przeglądu do zegarmistrza
  10. Właśnie kupiłem w Niemczech taka Stowe Mam nadzieje ze za 300 płn w przeliczeniu nie przesadziłem
  11. Jorguś77

    Orienty forumowiczów

    Dzisiaj bambino było na ręce
  12. Jorguś77

    Orienty forumowiczów

    Obraca nie wiem czy można to nazwać bezelem, ale obraca się ten ring
  13. Jorguś77

    Orienty forumowiczów

    Jeden to datownik a drugi wskaznik rezerwy naciagu
  14. Jorguś77

    Orienty forumowiczów

    ja mam teraz na rączce takiego orienta
  15. też czekam na paski, przewidując czas realizacji od razu zamówiłem 3 sztuki,
  16. to może mi się też uda, coś w dobrej cenie wychaczyć, choć nigdy nie miałem możliwości kupić czegokolwiek za wielkiej wody i zawsze maiłem obawy
  17. Do paska nic nie mam, mi się podoba więc jest ok, a do x patrola muszę przekonać żonę i podtuczyć świńkę skarbonkę, ale to kwestia czasu, a gdzie kupiłeś jeśli nie tajemnica ?
  18. Tak też myślałem że podobny do Twego paska, ale cóż jak dla mnie może być. Powiedz proszę czy odczuwalna jest różnica wielkości między x windem a x patrolem ? Tak też myślałem że podobny do Twego paska, ale cóż jak dla mnie może być. Powiedz proszę czy odczuwalna jest różnica wielkości między x windem a x patrolem ?
  19. Witam Wszystkich to może i ja się pochwalę moim x windem jak bedzie mi dane to następny Hammi to będzie x patrol do kolekcji
  20. Jorguś77

    Seiko Vintage

    dziękuję bardzo a czy to jest jeszcze vintage wtedy ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.