Do paska nic nie mam, mi się podoba więc jest ok, a do x patrola muszę przekonać żonę i podtuczyć świńkę skarbonkę, ale to kwestia czasu, a gdzie kupiłeś jeśli nie tajemnica ?
Tak też myślałem że podobny do Twego paska, ale cóż jak dla mnie może być. Powiedz proszę czy odczuwalna jest różnica wielkości między x windem a x patrolem ? Tak też myślałem że podobny do Twego paska, ale cóż jak dla mnie może być. Powiedz proszę czy odczuwalna jest różnica wielkości między x windem a x patrolem ?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.