Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. Jako ciekawostka taki filmik https://m.youtube.com/watch?v=c86FQ8Ymglo
  2. Dla mie wzrasta bo mam 2 sztuki a zastanawiam się nad 3 cią
  3. Cześć Mam pytanie czy ktoś z was posiada na Śląsku SST 12, chętnie bym obejrzał na żywo, może utwierdzenia się w przekonaniu zakupu, w dobie gdy glycinomania wzrasta Pozdrawiam Jurek
  4. Ja mam takiego 18 letniego staruszka w kwarcu
  5. U mnie układa się na ręce idealnie, jestem bardzo zadowolony
  6. Graty, jaka średnica, mam takiego tyle że 36 mm, i bez nowej wrony i fajny jest, choć czasem bije się z myślami czy nie zmienić na większy :-)
  7. Ja Leszku chętnie bym zobaczył na żywo x patrola, żeby sobie upewnić decyzje czy go kupić , czy istnieje tako możliwość
  8. Cześć Koledzy Obecnie jestem na etapie pasków gumowych, czy pasuje do x winda czarny gumowy ? Może ktoś tak nosi ?
  9. Jakieś ryskimsa, ale stan naprawdę ładny, zegarek ma 4 lata, do tego dostałem nichodzony pasek z sinna
  10. Dziękuje Długo na niego chorowałem Jeszcze fajny byłby 903 Ale to na 50 tke
  11. Od wczoraj nosi się 104-ka Niemiec płakał jak sprzedawał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.