Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. U mnie dzisiaj sub, na gumowym pasku był i będzie parę dni
  2. Bardzo dziękuje Te polerowane elementy mnie trochę martwią, zobaczymy na żywo jak to będzie wyglądać
  3. Czas pokaże, Na chwile obecna muszę przyhamować Dojdzie w piątek lub w poniedziałek, to zobaczymy czy to ten wymarzony, Jak znam życie to na pewno nie Dzięki Konrad ????
  4. Ja sprawiłem sobie takowego na urodziny ???? Zdjęcie sprzedającego
  5. Dzięki Konrad, Dostałem na urodziny a kupiona w Łodzi :-) Nie wiem czy to ze to wersja limitowana ma duże znaczenie ? Mnie tez się podoba
  6. Cześć Ja chciałem zapytać czy komuś to czerwone zero w tym okienku wypłowiałe czy to tylko tak u mnie się wydarzyło ?
  7. U mnie trafiła się Takowa Stowa, ale chyba nie na długo
  8. U mnie wyładowała takowa Stowa Vintage, ale chyba nie zagrzeje długo miejsca
  9. Ciekawe, To gratuluje firmy, tylko tak dalej spokojnie do emerytury I skończ z męczeniem Piotra, trochę więcej zrozumienia Pozdrawiam I miłej niedzieli, bo dalsza dyskusja jest bez sensu
  10. Głupoty opowiadasz, i gdyby tylko Piotr produkował i odpowiadał za politykę kreowania marki to się zgodzę, ale tak nie jest Po drugie pracowałeś kiedyś nad wprowadzeniem marki na rynek ? Jeżeli nie to spróbuj proszę a jeżeli góra pozmienia zdanie, a ty się a pracujesz to wtedy chętnie posłucham twego zdania. Powtarzam krytykuje się łatwo, i myśle ze nie my jesteśmy od rozliczania kogokolwiek, I daj już spokój, bo czasem nie da się czytać twoich wypowiedzi To takie typowe dla naszego narodu, a życia i tak nie zmienisz
  11. Drogi Mikołaju, Chciałbym wiedzieć co TY byś zrobił na miejscu Piotra ? Krytykować każdy potrafi a medal ma dwie strony.
  12. Niebieski z pomarańczem tez jest super Jakiś zjazd subów trzeba by zrobić Oby dwa są fajne Zostaw oba
  13. sub fajny jest Cienka koperta, wygodnie się nosi, cena tez przyzwoita Wcześniej miałem BIG Mako, sprzedałem dołożyłem i jestem bardziej zadowolony
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.