Dla mnie waśnie jest dokładnie odwrotnie.Niebieska wskazówka trafia idealnie w mój gust. Będą fotki nadgarstkowe i jakieś profilowe. Dziś mój ulubiony Radek został odkurzony i nakręcony :
Dzięki Panowie za miłe słowa... Hubert piszesz ,że 1389 duży a sam kupiłeś niedawno Californie 47 mm... .Przy okazji gratki bardzo fajny historyczny model.
Dzięki Patryk ale to mój pierwszy Pam zakupiony chyba już prawie 1,5 roku temu.Pasek oczywiście od Filipa też ten pierwszy z wielu , które u niego zamówiłem... W wolnej chwili muszę ogarnąć jakieś nowe foty to wrzucę.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.