Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2304
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Już prawie 1,5 roku ze mną i cały czas bardzo lubię ten zegarek :
  2. Mateusz Twoje paski wyglądają naprawdę kozacko.
  3. Fajny Tudor Rafale. U mnie też dziś BBB :
  4. Siemka i dzięki kolego.. Dziś u mnie Rolex ND :
  5. Gratulacje Tudora Gmt ,kiedyś sam w niego celowałem.Bardzo fajny zegar ,niech się dobrze nosi.
  6. Widzę ,że cel jednak zrealizowałeś.Gratki.
  7. Dla mnie waśnie jest dokładnie odwrotnie.Niebieska wskazówka trafia idealnie w mój gust. Będą fotki nadgarstkowe i jakieś profilowe. Dziś mój ulubiony Radek został odkurzony i nakręcony :
  8. Dzięki Panowie za miłe słowa... Hubert piszesz ,że 1389 duży a sam kupiłeś niedawno Californie 47 mm... .Przy okazji gratki bardzo fajny historyczny model.
  9. Dzięki Patryk ale to mój pierwszy Pam zakupiony chyba już prawie 1,5 roku temu.Pasek oczywiście od Filipa też ten pierwszy z wielu , które u niego zamówiłem... W wolnej chwili muszę ogarnąć jakieś nowe foty to wrzucę.
  10. Gratuluję wszystkim nowych Pamów. U mnie od około tygodnia 510 na nadgarstku :
  11. Witam, Dziś i ostatnio Pam 510 :
  12. Dzięki kolego. Od wczoraj u mnie 510 gości na łapie :
  13. Dzięki koledzy. Dzisiaj u mnie Radek na nadgarstku : Wiesz dobrze jaka u mnie rotacja.Także zegar jest w stanie perfekcyjnym.
  14. Witajcie ! Od roku w mojej kolekcji i cały czas cieszy mocno :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.