Moim zdaniem w porównaniu do cen innych bdb nietuzinkowych zapachów akurat pojemności 200 ml LV nie wypadają najgorzej.Tym bardziej ,że tylko pierwszy zakup jest droższy a przy kolejnych oddajemy pusta butelkę i otrzymujemy nowe opakowanie z rabatem.
Dzięki.Bardzo lubię tego Avengera i gdyby był on bardziej wygodny to nosiłbym go częsciej a tak wygrywaja inne divery z mojej kolekcji...😉
Dorzucę jeszcze 3 foty z przed chwili :
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.